Kapat

Ne yapmalıyım? ?

ailem çok üstüme geliyolar her konuda onlara istedikleri her başarıyı tattırdım. okuldan 1. likle mezun oldum kariyer odaklı bir işede sahibim yinede çok fazla baskı var üzerimde hep bir ezilme durumu ne yapmalıyım? kaçmayı bile düşünüyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne gibi, biraz açar mısın?

0|0
    0|0
    • mesela kazandığım paranın %85 onlara veriyorum ama 100 %100 istiyolar bana para lazım olmazmış. markete gitmek için çıkıyorum benimle geliyolar evden dışarı çıkmam doğru olmazmış elalem ne dermiş vs

• herkes evlen diyo bunu istemiyorum ne yapmalıyım 😞

• Sakın sakın aman aman. Evlilik aşırı riskli bir karar ya istediğin zaman bile 2 defa duşun yani zor zanaat zamanı var. Ne mi yapacaksın n? Varsa ekonomik gücün ayrı eve çıkacaksın

En İyi Kız Görüşü

• Kendi işin gücün varsa başka eve çık kendi ayaklarının üzerinde dur

1|0
    0|0
    • buna izin vermezler engel olurlar

• hayatımda birisi yok bu aile baskısından kaçıp diğer aile baskısı altına girmek oluyor

• O yüzden ilk yorumum başka eve çıktı, hayatında birisi olsaydı onu severdin o yüzden dedim birini bul evlen demedim zaten. Başka yapılabilcek bişey varsada benim aklıma gelmiyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlen

0|0
    0|0
    • aile baskısı altından çıkıp diğer aile baskısı altına girmek olur bu

• şüphe içindede yaşanmaz

• Kaç oradan

0|0
    0|0
  • Ayri eve cik parani kazaniyorsun sonucta bu baski nereye kadar surcek olan sana oluyor.

0|0
    0|0
  • evlen yeni aile sahibi ol aileni unut

0|0
    0|0
    • aile baskısı altından çıkıp diğer aile baskısı altına girmek olur bu

• hayir oyle seymi olur senin ailenden farkli kendi ailen al kocani baska sehre tasin aile baskisi dedigin ne sen ne istiyorsun tamam evlenmek icin erken olabilir ayri eve cik. onlardan uzak kal özlettir biraz kendini

• Onlarla konusmayi denedinmi

0|0
    0|0
    • bir çok kez hep ebeveyin olduklarını bunları yapmak zorunda olduklarından bahsettiler

• O zaman şoyle yapalim ailende seni hem anlayabilecek hem de ebeveyn olan birisiyle ( dayin teyzen amcan yengen deden biri işte) konusup senin ebeveynlerini uyarmasini istiycen. Ama hem anlayisli hemde sayılan yani sözü dinlenen biri olmali yok mu öyle biri

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...