Konuşacak konu bulamıyorum?

Merhabalar sorunum su arkadasımla ya da arkadas ortamında konusacak konu bulamıyorum sus pus oturuyorum bana konusmuyorsun diyorlar , aklıma konu gelmiyor sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendinizi zorlamayın, benim de yapım böyledir. Sus pus oturmakta çok aktifim :)

bazen insan iyi bir dinleyici olmalı. Mesel size önerim, karşınızdakine uzun konuşacağı bir konu bulup sorun, siz konuşmayın.

Bunu yapabilmeniz için güzel gözlemci olmanız gerek. Mesela karşınızdakinin hoşlandığı konular tüyodur herzaman ve bu konuları uzattıkça uzatırlar. Dinlerken de aralarda onaylayıcı olursunuz, can kulağıyla dinlersiniz, arada aklınıza konuyu uzatmak için soru gelir sıkıştırısınız.

Konuşmayı aslında sizin yapmadığınız hiç anlaşılmaz. Dinlemek ve soru sormak da mühim.

0|0
    0|0
  • bende oyleyim. bu durum ice kapanikliktan oluyor sanırım bu da bizim huyumuz napalim

0|0
    0|0
    • 15gün

içe kapanık olmamız hiç konusamayacağımız anlamına gelmez ki tamam anlatılmayacak seyler gene anlatılmaz ama ben genel konulardan bahsettim

• 15gün

Bende aynı durumdan muzdaripim konusucak konu bulamam ama iyi dinleyiciyimdir arkadas ortamını da geçtim ben her gün görüstüğüm insanlar ile konusacK konu bulamıyorum o kötü :/

• 15gün

evet öyle malesef. gecicek mi onu bile bilmiyorum..

Erkekler Ne Diyor 2

• kitap okumalisin ireis film izleme konusur gibi kitap oku sesli bir sekilde youtube video at kendini goster utanma scorp felan cek. kendine guvenmek icin. emme bu bahsettiklem gizlar icindi sen diyosan erkek arkadaslariminan gonusamiyon o zaman orasini anca doktur ablalar bilir gardeşim

0|0
    0|0
    • 15gün

erkekler ile iyi anlasamıyorum kız

• 15gün

sor bebe sor bir yorum yaziyon mal gibi topik sana cvp verende kabahat

• 14gün

s**r git gerekeni kendin yap haydi beni uğraştirma.

• aynısı bnde de var

0|0
    0|0
Yükleniyor...