Teknoloji ve çocuklar?

Nereye gitsem akıllı olan bütün teknolojik aletler yetişkinler dışında çocukların bile yaşam alanına yayılmış durumda. okula gitmeyen cocuklar bile telefonda oyun oynamayı resim cekmeyi vb. olan herseyi ezbere yapıyor.. okul çağında olan zaten sosyal medya kurbanı olurken, okula başlamamış bebelerin bu durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Simdi durum suna gidiyor. El becerileri artiyor, daha fazla bilgi almalarini sagliyor okul oncesi cocuklarda. Ama otizmi de arttiriyor, diger cocuklarla ya da ev ortaminda sosyallesmek yerine, tuhaf cizgi sekillerle zaman harciyorlar. Legolar da gayet iyiydi bence el becerisi icin, durum kotu ve daha kotu olacak.

1|0
    0|0
  • Ben şahsen 16 yaşıma kadar pc bile kullanmadım bir eksikliğini hissetmedim aksine artıları olduğunu düşünüyorum sosyal açıdan hala bir sürü çocukluk arkadaşım ile görüşüyorum kimi evlendi kiminin çocuğu bile var ama çocukluk anılarımızdan bahsettikçe o zamanların kıymetini hissedebiliyoruz bu bence dünyanın en iyi bilgisayar oyunundan bile değerli benim için. Bilemiyorum bilgisayar ile büyüyen nesilin bence bir yanı eksik kalacak gibi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• git bir toplu tasima aracina bin. goreceksinki insanlarin %90 kismi telefonla ilgileniyor. yarisi kulakligi takip ilgileniyor hatta. ben İstanbul'da yasiyorum burda boyle en azindan. sadece cocuklar degil herkes telegonla oynuyor bende dahil. yapcak bisi yok

0|0
    0|0
    • 9gün

yetişkinleri anlayabilmek zor değil fakat çocuklar için durum gerçekten vahim

Yükleniyor...