Eskiler bilir! Lisede arama yapılıyor diye telefonlarınızı sakladığınız en acayip yerler nerelerdi?

Eskiler bilir! Lisede arama yapılıyor diye telefonlarınızı sakladığınız en acayip yerler nerelerdi?
Hocalar da bilirdi, ellerdi bulurdu bazen ses çıkarmazlardı. . Eğer hocanın şirretine denk geldiysen, gitti zaten o telefonlar, makyaj malzemeleri 😄
2 kere telefon yakalattım. Her sakladığım yerden buldular 😂 Bir keresinde de , Edebiyat Öğretmenimiz alıp çantasına atıp çıkışta vermişti. .

Ahh anılar anılar. ..
Yıl 2004.

Eskiler bilir! Lisede arama yapılıyor diye telefonlarınızı, okulda olmaması gereken malzemelerinizi sakladığınız en acayip yerler nerelerdi?

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öğretmen masasının altında tahtadan bir şey vardı kürsü gibi.
    Onu kaldırıp oraya koyardık.
    Bir gün beden eğitimine çıkıcaz erkekler istisnasız beyaz yarım kol atlet giyicek hoca şart koştu.
    Bizde gittik bir şişe vodka alıp su şişelerine karıştırdık üşümeyelim diye. Birisi ispiyonlamış, yine o masanın altı kurtarmıştı bizi...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atölye de olduğu için sinifimiz saklayacak yer bitmezdi :) o zamanlar telefonlar daha yeni yeni gençlerin eline geçiyordu. Kumanda kadar telefonu istediğin yere nasıl saklayabilirsin o da ayrı muamma 😁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben lisedeyken telefon yoktu.

4|0
    0|0
  • lısede benım telefonum yoktu son sene almıştım o da zaten haftanın ıkı gunu okuldaydık , var mıydık yok muyduk bellı degıldı

1|0
    0|0
  • Priz bozuktu bizim sınıfta. Çıkarıp onun içine koyduğumu hatırlıyorum...

1|0
    0|0
  • çantanın iç astarının dişinin ufak bir kısmını sökmüştüm o açıklıktan telefonu atıveriyordum ani baskınlarda bile işe yaradı

1|0
    0|0
  • 3 kere almışlardı 3 undede aynı gün aldım 😂😂 ama kapson çok kaptırdım sonra gizlice girip hepsini almıştım dolaptan 😂😂

1|0
    0|0
    • 10gün

Telefon saklama yerine gelince pencerenin duvarına yapıştırırdım koli bandıyla :D

• Yıl 1997 herkeste olmadığı için bizde serbestti 😀😀😀

1|0
    0|0
  • koli bantıyla koltuğun altına yapıştırmıştım

1|0
    0|0
  • Ceketimin cebine koyardım

1|0
    0|0
  • Bizde serbestti canım :) cok eskiyim ama ben

1|0
    0|0
  • Yoktu bizde

1|0
    0|0
  • 2004 te ne telefonu ya

0|0
    0|0
    • 10gün

Nokia ilk renkli telefonu 😄

• Çöp kutusuna disardaki klimanın makine kisminin uzerine 😂 askiligin duvarla arasu bostu oraya sıkıştırdık bir kere tel sıkıştı kaldi cikaramadik kirdik askılığı falan hey gidi günler hey 😂

1|0
    0|0
  • Bizim zamanımızda telefon yoktu, kelebek çakı, p*rno dergileri vs saklardık biz. Hey gidi hey, devir değişti tabi...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiç sorma işte ne zor günlerdi be

1|0
    0|0
  • Orta okulda yapılıyordu 😅
    Yalnız görseldeki olay bomba 😂

1|0
    0|0
  • lise 1 deyken sinsice cantadan alip gomlegin kolunun icine saklamistim tabi herkes o sirada bana bakiyor yakalandi diye 😂

1|0
    0|0
  • Bir defasinda pencere disina koymustum cizme icine atmostim sonra askilik araligi var birde sutyen kopcasian sikistirmistim sporcu sutyeni candir bir karis kopca 😂

1|0
    0|0
  • 8. sinifta 1 kere caldi tel onu da annemden almistim ben de kalmisti erkekler sinir etmistim. Almadi hoca getirme bir daha dedim 9. Sinifta mudur yardimcisi bakmisti telefona dokunmatik ve tuslu cok güzel telefondu yandan acilip kapaniyordu. 10. Sinifta okulumu degistirdim. 1 dolmusluktu hocalar biliyordu telefon oldugunu bizde. Saklamadim telefonumu

1|0
    0|0
  • Öğretmenler masasının altı veya dolabın pencerenin dış kısmı da olur

1|0
    0|0
  • Gümüş yüzüğümü almıştı uyuz karının biri. Hakkımı helal etmiyorum o karıya.

1|0
    0|0
  • Okulun bekçi kulübesine koyardım diğer ders alırdım

1|0
    0|0
  • çöp kovası :D

1|0
    0|0
  • Ben lise de okurken telefon yoktu

1|0
    0|0
  • Ortaokulda çöp içine koyardık veya samimi olduğumuz hocaya verirdik.

1|0
    0|0
  • montumun kol kısmının iç yerini yirmis küçük bir cep yapmıştım 😂 ama ilk okuldu

1|0
    0|0
  • Bizde askılığın açık yerinden sokmustuk ama geri çıkarmak baya sıkıntılı olmuştu 😂

1|0
    0|0
  • sınıf öğretmeni dersteydi arama oluyo diye diğer sınıflardan mesaj geldi herkes telefon sigara makyaj malzemesi ne varsa sınıf öğretmeninin çantasına attı aramada bişey bulamadılar sonra hoca geri dağıttı eşyaları :d biz hababamdık gençler ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...