Inancimi kaybetmeye başladım artık. Bıktım. Napicam ben?

Babamdan nefret ediyorum. O kadar igrenc bir yaratikki. O kadar kafasiz beyinsiz ki. Benim tiksinme duygumu zirve yapan kişi. Allah boyellerini baba yapiyo ya. Ona tahammulum yok. Allaha da sinirimden soylenmeye isyan etmeye basladim. Onun dışında yasadigim ezikler dışlanmalar biturlu yoluna girmeyen hayatim. Kafayi yedim iyice. Smdiye kadr bir boka sahip olamamis ne ev var ne araba. Gecekonduda 200 tllik kirayi bile veremiyolar. Ama baskalarina gelince para yedryo setfsz. Gberse keske. Ama Allah alir mi onu yanina. Anca bizim basimiza salar bela eder. Gunahkar eder sonra yuru cehenneme. Yetrr yeterrrrr😫😫😫

0|0
2|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Doğru yoldasın. O evden kurtul ayıp yap insan gibi yaşa.

1|0
    0|0
  • bir iş bul çalış dicem anlattgın kadaryla bu krzde parana el koyar ayrı ewe cık dıcem buda agır gelir anası babası yok die rahatsz edenin çok olur okul için falan şehir değiştrme imkanın yok mu peki hani cuzundan bir yurda girsen yurt paramı kendim karsılarım orda çalılırm size yük olmam falan desen

0|0
    0|0
    • 15gün

Peki okuma durumun ne ya da sehir dısında cidden seni seven bir sevgilin falan varmj dıcem ama ewlililk vs daha cook küçüksün bea oda erken

• 15gün

Sobalı olsun yıne ısınır tabi bu kapı penvereyede cok baglı peki ünideki bölüm ne ve kaça gidion

• 15gün

Bu arada planın ne yalnız ewden uzaklasmakmı annenle aran nasıl kardesin var mı yani hersey etken tek yasamakta öyle kolay değil zorluğu sen çalışamazsn anlamnda demiyorum bayanlara hep çevre bir kulp takar sıkıntı orda

• Babana bu cümleleri kurman oldukça acınası bir hareket. O senin baban ve ne olursa olsun ona bu cümleleri kuran evlat da kendini sorgulamalı

1|0
    1|0
    • 15gün

Yardım al psikolojik destek. Hatta sonrasında evlen zengin bir herifle rahatlarsın 😂

• 15gün

Sana Ne milletin özel hayatından seni rahatsız etmedikleri sürece konuşmak sana düşmez

• 15gün

Sana ne bize ne? Aileleri ve eşleri ya da herneyse bunu farketmiyorlar ve umursamıyorlarsa sorun yok adamlar hayatını yaşıyor sana ne?

• babanın şerefsizliği allahın suçu değil. inancını buna karıştırma.

0|0
    0|0
  • Evlen git

0|0
    0|0
  • Hahaha. : ) Çok samimi yazmışsın bacım. : )

0|0
    0|0
    • 15gün

Samimiligi birak. Isyanlardayim ya biktimm. Nasil kurtulcamm nasilll😩😩😤😭

• 15gün

Zor zorr. Gidemiyorum bu evdenn. Uni 2. Siniftayim. Baska yerede gidemem. Okul da bitmez benim psikolojide duzelmezz

• 15gün

Bak en azından üni okuyorsun bu da bir şey üniye bile gidemeyenler var. Sabır et kardeşim biraz daha sabır.

• Sakin

0|0
    0|0
    • 15gün

Olamiyom olamiyorummmm😤😬😤😤😫😫😫😖😖😖😖

• çok ayıp ama

0|0
    1|0
  • Haydi kızlar okula...

0|0
    0|0
    • 15gün

Terbiyesizlik yapma

• Ooooooo yavas yavas
    Bu ne yaaa... Sen ne asi birisin... Sabir senin lugatinda yok mu. Bir babaya bu denirmi... Yapma lutfen

0|0
    1|0
    • 15gün

Yok iste yok. Kalmasi sabrim yetti bee😠😠😖👹👹👺👺

• 15gün

Yapma demeyle olmuyo işte olmuyooo. Biktim.. yok bir caresi. İcimdeki ofke atesi sonmek bilmiyo😫 iyice çıgrindan ciktim. Artik el de Kaldiriyorum. Defol gttt gberrr dye kendimi yedim bitridmmm. Resmen delirdimm😭

• 15gün

Delirdigin el kaldormandan belli

Kızlar Ne Diyor 2

• ne şekilde olursa olsun bunları babana kullanman hiç hoş değil, Allah'a isyan edeceğine sabretmeyi denemelisin...

0|2
    1|0
    • 15gün

Demeyle olmuyo olmuyoo

• 14gün

wayss ben dolu sozler 😊 tipki ben gibi konustun

• 14gün

tabiki 😊😊

• kaç yasindasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...