Ben Neden Boyleyim?

Arkadaslar benim yasim 19 universite ogrencisiyim. Simdi arkadaslar benim cevremdeki bazi arkadaslarim ve ailem bana yakisiklisin diyorlar ama bazi arkadaslarim var hic aynada kendine bakimiyosun diyorlar benle dalga geciyolar zaten ben kendimi cok cok cirkin buluyorum kimse beni sevmez beni istemez diye dusunuyorum hekesin sevdigi sevgilisi var ama benim yok. kimsenin mutlugugunda gozum yok ama cok mutsuzum ya herseyi ustume aliniyorum herseyi kafama takiyorum siniftaki kizlar bana guluyorlar iclerinden dalga gectiklerine eminim ya hic kendimi sevmiyorm aynaya bakamiyorum yolda gecerken kimsenin yuzune bakamiyorum kendime sosyal medya hesabi bile acmiyorum cirkin oldugum dan gulusumu saclarimi hic biseyimi begenmiyorum bana kimse yuzume tukurmek icin bile bakan olmaz en buyuk hayalim baba olmakti ama nasip deilmis gecmiste iki tane sevdigim oldu ikiside beni takmadi bile off ben niye boyleyim :( ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önce sen kendini sevip beğenip kendine saygı duymalısın. kendinden emin olmalısın. dalga geçtiklerine eminim diyorsun, fazla alınganlık yapıyorsun. beğenmedğin yerlerini istediğin şekilde değiştirerek işe başlayabilirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...