Ailenizin seçimleri mi sizin seçimleriniz mi? Neden?

Kendi hayatim da kendi seçimlerim ailemi dinlememem genelde başıma sıkıntılı işler açtı..
Bence ne olursa olsun aile çok önemli herkez fesatligini art niyetini ister ama milletin açtığı yarayı yine saran aile..

Aile bağları çok önemli bence.. Peki ya siz de seçimleriniz de aile sözü dinler misiniz?

#DeliKizDerBana 💋💋

0|3
7|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• aılemın fıkırlerıne deger verırım ben genelde bazen evet onları dınlerım sonucta akıl akıldan ustundur bazen kendım karar verırım ve yanılırım sonuc olarak ben aıle dıyorum

1|0
    0|0
  • Kendi secimlerim tabiki. Aileden sadece tavsiye alirim o da yaptiklarina, basarilarina saygim oldugundan. Bilgisiz tipler olsalar o oneriyide almam.

1|0
    0|0
  • Kendi tercihlerimi kendim yaparım. Ailem bana asla karışamadı çok memnunum onlar karışsalardı hayatim daha kötü olacaktı işim gücüm var sigara bile kullanmıyorum...

Her zaman böyle olsun demiyorum sadece bazen asilerin verdiği karar doğru olabailir bunu düşünsünler.

maaşım ve işim iyi sevdiğim işi yapıyorum.

1|0
    0|0
  • bizler birey olarak ne kadar biliyorsaktak ailelerimizin hayt tecrübeleri daha fazla. yapacağımız şeyin iyi birşey olduğuna kesin eminsek zaten aileye bunu izah edince anlıyorlar ve destek veriyorlar. ben hayatımda daha babamın bana söylediklerinin hatalı olduğunu hiç görmedim...

1|0
    0|0
  • İşime geleni yapmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Deli kiz olup aile ile ilgili fikirlerinizin farklılığı ile dograli yansitmissin aynı fikirdeyim arkadaşım teşekkürler

1|0
    0|0
  • Ailemin fikirleri
    Kendi Seçimlerim :)

2|0
    0|0
  • Sorarım fakat benim kararıma genelde saygı duyulur.

1|0
    0|0
  • Kendi seçimlerim çünkü kendi seçimlerim..

1|0
    0|0
  • ortak yaklaşım etkili olur

1|0
    0|0
  • Benim seçimim. Nedeni kalsın?

1|0
    0|0
  • Kendi seçimlerin olmalı ama ailenin görüşünü de biraz dikkate almalısın

1|0
    0|0
  • Kendi seçimlerim tabii ki de. Fikirlerini alabilirim belki ama son sözü yine kendim söylerim

1|0
    0|0
  • ailemin görüşü alınır seçimi ben yaparım. kafamı dikip bir işe girmem

1|0
    0|0
  • Ailemin

1|0
    0|0
  • aile önemli

1|0
    0|0
  • Kendi seçimim çünkü hayat benim hayatım

1|0
    0|0
  • Kendi secimim. Ailem ne karisir

0|0
    1|0
  • Dinlenmesi gereken yerde aile sözü dinlerim.

1|0
    0|0
  • Herkes kendi hayatını yaşar

1|0
    0|0
  • hemso mesajını kapatmısın burdakı lınk ısmımı nasıl deyıstırecm

0|0
    0|0
  • şu an gördüğüm yaşla ilgili şunu söyliyeyim hayatta kendi kararlarını kendin vermelisin artık

0|0
    0|0
  • seçim derken ne seciminde mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şöyle söyleyim en büyük dert ortağım ANNEM :)

1|1
    0|1
  • Seçimler bana aitti hep, ailem hep arkamdaydı bu zamana kadar zıt bir fikir olmadı. Ama ben dengeli tutardım, ailemi de gözardı etmem, dünyada ne olursa olsun başına ne gelirse gelsin tek yanında olan ailedir çünkü.

1|0
    0|0
  • benim secimlerim elbette. bu benim gelecegim benim hayatim. gerekirse sonuna dek karsi cikarim.

1|0
    0|0
  • Benim seçimlerim

0|0
    0|0
  • ailemin seçimleriyle bir yere varamadım, bundan böyle hep kendi seçimlerim.. tabi aile sözü dinlenir, değerlendirilir orası ayrı...

0|0
    0|0
  • Benim hayatım benim seçimlerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...