Bir kadın " Şu adam beni rahatsız ediyor, sürekli takip ediyor " dese ne yaparsınız?

Bu dünyada en zor şey kadın olmak galiba, En iyisiyse erkek olmak. Dert yok, tasa yok, istediğini yap fakat dün ilk defa erkek olduğum için utandım. Çünkü erkekler öyle olmuşlarki bunlar ile beni aynı cinse koyuyorlar öyle mi? Diye düşünüyorsun.

Dün akşam sokağın üstündeki bakkala gittim birşeyler alayım diye. 25-28 yaşanlarında bir kadın vardı sonra bakkal buyur abla diye sordu. Kadın birşey almayacağım peşimde bir adam var beni takip ediyor diyince benim sigortalar attı.
Evliyim kocamın kulana giderse kötü olur dedi. İstiyorsan döveyim ablacım dedim.
Yok aynı işyerinde çalışıyoruz sorun olur beni eve bırakırmısınız yanımda birisi olursa takip etmez dedi.
Tesadüf kadında bizim çaprazda oturuyormuş bıraktım. Sonra tekrar bakkalın oraya gittim lavuğa çatmak için lavuk yoktu.
Sonradan dövmediğime pişman oldum, gerçi dövsem bu seferde karakolluk olacaktık niye dövdün diyeceklerdi, kadının kocası işin içine girecekti bir sürü iş.

Sizin başınıza böyle birşey gelse ne yapardınız?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• beraber ilk gordugumuz markete vakkala alisveris merkezine gireriz. elimden geleni yapmaya calisirim. sanirim polisi cagirabilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yurtdisinda benzer bir olay basima geldi. Polisi aradim. Geldiler sag olsunlar takip edenler kacti, yardim isteyen insani da polis aldi goturdu zaten. Konu kapandi. Bu bir oyun da olabilir cunku kendi guvenligimi de almam lazim.

1|1
    0|0
    • 10gün

Haklısın. Kadın öyle söyleyince kafamdan kaynar sular boşaldı.
      Kendi halinde, mülayim, çalışıp parasını kazanmak isteyen bir kadın. Ne istiyorlar arkadaş bunları yapıyorlar?
      Tamam bizde erkeğiz yolda, orada, burada hoşumuza giden kişiler ile karşılaşıyoruzda. Takip edip rahatsız etmek nedir ya.

• 10gün

Bunlar cok temel rahatsizliklar. Otobuste kafasina tekme de atabilirlerdi. Dolmusla kacirip baska yonlere de gidebilirlerdi, belki de sonrasinda yakarlardi. Ne yazik ki boyle bir toplum haline getiriliyoruz ve ses cikaramayacak kadar dolu oluyoruz. Cezalar bir yana kokenden egitmek lazim, yoksa gun gectikce artacaklar.

Yükleniyor...