Çalışan bayanlar ve okuyan kız ögrencileri için saatler eski sisteme alınmalı bence. Peki sizce alınmalımı?

Çalışan bir ablam var saat 7 de işe gidiyor hava hala karanlık mecburen ben bırakiyorum işe. diger ileri düşünemiyor bile okadar çalışan bayan var 7 den önce işe gidenler var tek başına gitmesi çok tehlikeli bu devirde ayyaşı , sarhoşu , gaspıçısı , hırsızı var çalışanlar bayanlar ve kız ögrenciler için ileri alınmalı bence saatler siz ne düşünüyorsunuz

0|0
6|4

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet 7 de bile karanlık oluyor bu çok kötü

0|1
    0|0
  • bir kere saatlerin aynı kalması saçma zaten

0|1
    0|0
  • Alınmamalı

0|0
    0|0
  • Hele İstanbul'da kesinlikle haklisin

0|1
    0|0
  • bence sabah erken saatte işe gitmek yasaklanmalı 😂

0|0
    0|0
  • saatler alınmasa bile, okullarda dersler 7 de başlamamalı... sabah namazına giden giden hacı emmilerle aynı anda çıkıyoruz evden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Artık şu saatlerin ileri veya geri alınması ile kimse oynamasın.
    Dikkat ediyor musunuz, hep kadın mağduriyetine değinir olduk. İstemeyeni zorla çalıştırmıyorlar, işten çıksın bir zahmet. Eee sonunda ölecek zaten çalışmasına ne gerek var di mi desem ne olacak?

0|0
    2|1
    • 10gün

Şu devirde bayana yapılan zulme baksana kaçırılma , tacavüz , gasp , kendi kocaları tarafından iskence edilip öldürülen daha bir çok sey yıl olmuş 2016 hala bir bayanı koruyup koluyamıyoruz devler olarak halk olarak sapıklar artı bir çözüm artık buna

• 10gün

Haklısın çok geri kafalıyım. Çünkü benim geri kafalı zamanımda bunlar yoktu, ama sizin ileri kafalılığınızda bu toplum kadınlı erkekli her pisliği yapar oldu.
      İyi günler.

• 10gün

Zaman geçtikce insanlar ileri görüşlü olur. Senin şu kulladıgın telefon varya eskiden yoktu istersen kullanma anlatmak istedigim zaman geçtikçe teknoloji geliştikce insanların görüşleri degişir zamana ayak uydurur

• havanın geç aydınlanmasıyla iş başı saatlerı de bıraz sekteye uğradı kanımca , herkes dükkânını sekizden aşağı açmıyor

0|1
    0|0
  • calisma saatleri degistirilmeli saatten once

0|1
    0|0
    • 10gün

Haklısın yaz kış çalışma saatleri degişebilir ileri geri alınmadan. Bayanlar için çok Sıkıntı karanlıkta çıkmaları

• 10gün

herkes icin sikinti emin ol saat kac anlayamiyorum

• hayir ne alaka zaman ve isin alakasi olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...