Şimdi ben bu kıza ne yapam?

Eskiden nerdeyse tüm sınıfın ellediği hatta bazılarının çaktığı kız gelmiş benim yakın arkadaşlarımdan birisine işte murat böyle o sizi bozdu gibi laflar etmiş. Ben bu kıza ne bir kere elimi sürdüm ne bir kere bir mesaj atıp sapıklık yaptım gelmiş benim hakkımda yalan yanlış şeyler anlatıyor. Ne yapayım şimdi ben buna?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bırak Allah'ından bulsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çakmamakla hata etmişsin zamanında. :)

0|1
    0|0
    • 8gün

İşte adam olmak bazılarına yaramıyor ki mk. sınıfın orspusu gelmiş kendisini sknlere murat sizi bozdu diyor. Ulan danglak muratın öyle niyeti olsa başta seni bozardı hiç mi kafan çalşmıyo demek lazm da

• 8gün

Aynen o yazdıklarını deyi ver derim. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• git kızla konuş arkadaşlarınada söyle ben böyle birşey yapmadım diye

0|1
    0|0
    • 7gün

Arkadaşım da biliyor zaten benim bişey yapmadığımı aynı sınıfta okuduk zamanında. Sıkıntı arkadaşıma böyle demesi değil aynı şekilde başkalarına da söylemiş olur. Hadi yapmış olsam yanmayacam ama boş yere adım çıkıyor

• 7gün

yok ya aynı okulda olsaydık dediklerini yanlış çıkarmaz artık uygulamaya geçerdim D:D

• 7gün

:) :)

• hicbisey

0|1
    0|0
    • 8gün

Benim hakkımda yalan yanlş şeyler anlatıyor etrafta senin başına gelse hiçbirşey yapmaz mısın

• 8gün

umursamam ugrassın dursun ilgini cekmeye calısıyordur

• 8gün

Yok işte öyle değil bunun aşık oldugu çocuk benim samimi arkadaşm. Niyeti benim ilgime grmek değil.

• Şu kurduğun cümleler özünü yansıtıyor zaten, sapık herif.

0|0
    0|2
    • 8gün

bir sktr git beni kendimden daha mı iyi tnyacan dangalk

• 8gün

Kendini ahlaklı, şerefli olarak nitelendiren insanların alayı, ağır orospuçocuğu oluyor.

• 8gün

Herkesin şerefi kendinedir ben kime ne yaptığımı ve kimlere ne yapmadığımı iyi bilen birisiyim. Burda kendimi övmek yüceltmek gibi davranş içinde değilim okuduğundan anladğn kadar yorup yap varsayım yaparak değil. Ya da hiç yapma.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...