Döviz bürosu hikayem? Rezil olmuşmuyumdur sizce?

Burda döviz bürosuyla alakali bir soru okudum ordan aklıma geldi. Canı sıkılan okusun :)
Şimdi ben almanyada yaşıyorum buranin para birimi € biliyorsunuz. Ilk defa londraya gideceğim ablamın yanına tabi bilmiyorum nerden nasıl para bozarım babam dedi bankalar bozar gittim bankaya bozdum 200€ oldu 150 luk pound mu ne öyle birşey olsa gerek tabiki 2-3 € kendileri almış. Gittim eve anlattım babam dedi keşke doviz bürosuna gitseymisin orda daha ucuza bozuyorlar.

Geçen sene Türkiyeye yolculuk vardı kuzenimle para bozduracakdık. Kendisinde yine 100€ bir miktar vardı. Dedi bozduralim ama nerden? Bende tabi biliyorum bankaların 2-3€ ceplerine aldıklarını. Dedim döviz bürosundan bozalım. Gittik dövüz bürosuna dediler buyrun dedik 100€ bozacagiz. Tamam dediler. Bende dedim kaca bozuyorsunuz 😂😂😂 Ordaki iki yetkili kisi birbirine bakip gulumsediler zaten. Anladim salakca bir soru sordum. Neyse adam kendini tutarak 300tl gibi birsey mirildanı. Verdi parayı. Cok mu rezil oldum? Birdaha türkiyeye gitmeyecegim sanirim 😂

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de döviz bozdurmadan önce sormasam bile tabelaya bakıp kaçtan bozduklarına bakıyorum. Normal, bürodan büroya değişiyor.

Alles klar Schwester, keine Sorge.

0|0
    0|0
  • Anlamadim neye rezil oldugunu

0|0
    0|0
  • Rezillik bir durum yok.

0|0
    0|0
    • 7gün

niye bana gulduler ya o zaman

• şu hamsilerin kilosu kaça usta der gibi :D

0|0
    0|0
  • Geme tabiiii. O adam her yerde seni anlatıyor :D

0|0
    0|0
    • 8gün

😂😂 bulacaklar beni

• 8gün

Herkese anlatmiyorum :))

• 8gün

Ben özelin olurum :) adresimi biliyorsun ;)

• siz mark tan ne ara çıktınız ya.

0|0
    0|0
    • 7gün

ohoo :D 1999 ya da 2000 lerde falan sanirsam

• 7gün

mağaramdan daha sık çıkmalıyım. :D :D

• 7gün

:D aynen

Kızlar Ne Diyor 2

• bence komik ya da rezil olucak durum yok onların işi bu söylücekler ben olsam işiniz bu sonuçta dimi herkes işini yapmalı derdim kendini ezdirme birdahakine herkes haddini bilicek kaça bozdurucağını sormak ayıp bişey değil ama onların işi bu iken gülmeleri kabalık.

0|0
    0|0
    • 8gün

yani bencede kabalik ama neye ugradigimi sasirdim bir anda :)) Zaten umrumdada degiller ama oylesine paylasmak istedim

• Hatırlayınca gülüyordur :D

0|0
    0|0
    • 8gün

bende hala hatirlayinca guluyorum 😂😂

Yükleniyor...