Döviz bürosu hikayem? Rezil olmuşmuyumdur sizce?

Burda döviz bürosuyla alakali bir soru okudum ordan aklıma geldi. Canı sıkılan okusun :)
Şimdi ben almanyada yaşıyorum buranin para birimi € biliyorsunuz. Ilk defa londraya gideceğim ablamın yanına tabi bilmiyorum nerden nasıl para bozarım babam dedi bankalar bozar gittim bankaya bozdum 200€ oldu 150 luk pound mu ne öyle birşey olsa gerek tabiki 2-3 € kendileri almış. Gittim eve anlattım babam dedi keşke doviz bürosuna gitseymisin orda daha ucuza bozuyorlar.

Geçen sene Türkiyeye yolculuk vardı kuzenimle para bozduracakdık. Kendisinde yine 100€ bir miktar vardı. Dedi bozduralim ama nerden? Bende tabi biliyorum bankaların 2-3€ ceplerine aldıklarını. Dedim döviz bürosundan bozalım. Gittik dövüz bürosuna dediler buyrun dedik 100€ bozacagiz. Tamam dediler. Bende dedim kaca bozuyorsunuz 😂😂😂 Ordaki iki yetkili kisi birbirine bakip gulumsediler zaten. Anladim salakca bir soru sordum. Neyse adam kendini tutarak 300tl gibi birsey mirildanı. Verdi parayı. Cok mu rezil oldum? Birdaha türkiyeye gitmeyecegim sanirim 😂

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...