Erkekler, kızların abilerinden gerçekten çekiniyor mu?

Bir erkek ilgilendiği, hoşlandığı, konuştuğu vs her neyse artık kızın abisinden çekiniyor mu gerçekten?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kardeşin sevgilisini dövmek ülkemizde hobi olduğu için biraz sıkıntılı bir durum. Biryerde denk gelir ters bişey der ya da yapar. Bu sefer dövsen olmaz dövmesen olmaz.

Bunun bide kızın çok aşık olduğu modeli vardır. İlişki o güne kadar abiye yakalanmadan sürdürülür ama malum son gelmiş ilişki bitmiştir. Kız çok aşık olduğu için sinirden çıldırıp abisine gidip felanca bana asılıyor rahatsız ediyor der. Sonra abi telefondan arar buluşmaya (dayak atmaya) çağırır. Orda da dövsen olmaz dövmesen olmaz.

Kısaca kız abisi iyi değildir yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakaldır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bir abi olarak soylemek istiyorum zamanında çok adam sopalamışlığım var bu yüzden bu beni rahatsız ediyor bu bana mesaj atıyor diye kardeşim söylediğinde adamı evinden çıkartıp sokak ortasında anne babasinın yanında dövmüşlüğüm bile olmuştur uzun lafın kısası çekinme olur tabi yiyorsa olmasın :D

1|0
    0|0
  • Kız abisi çok zor bir durumdur bizler için. Kızın abisi olduğunu öğrendiğin andan itibaren akıllardaki tek soru "X mekanda el ele göz göze otururken kapıdan abisi gelirse sonuç ne olur" sorusu bir türlü yakamızdan düşmez. Genelde kendi psikolojimizde kız kardeşimize yürüyen elemanı dövmek nasılki bir ata sporu ise aynı muameleye kendimizin maruz kalıcanı düşünürüz. İşin içinden çıkılmaz tarafı ise kızın abisinden dayak yesen artık sittin sene kaybolan karizmayı toparlama şansın bulunmaz, B şıkkını tercih edip kızın abisini sen dövsen, bir aile dramına dönüşüceği için bu seferde kızla birlikteliğin bitmiş olucak yani sakal bıyık mevzusu olduğu için hep bir tedirginlik vardır :)

0|0
    0|0
  • Çekindiklerini sanıp sonra dayak yiyen çok abi var.

0|0
    0|0
  • Agbi sorun 😬 kendimden biliyorum. 3 kiz kardesim var

0|0
    0|0
    • 9gün

Hahah bir şey olsa gebertirsin dimi 😃

• 9gün

En küçuk 6 ya gidiyor. Ortanca 19 yasina girdi en buyukleri 21 yasinda. Benden birsey saklayamazlar. Hanim hanimcik takiliolar. Okullarina gidiolar bazen takip ediyorum 😂 abes durumlarla karsilasmiyorum. Kucuk deiller aklinda basinda insanlar. Ne yapip yapmicaklarini biliyorlar sukur. Isimi zorlastirmiolar. Aramiz iyidir

• Çekinmiyor

0|0
    0|0
  • Hayir ne cekinecem

0|0
    0|0
  • ben cekinmem

0|0
    0|0
  • evet kız kardeşimin erkek arkadaşları bizden tırsıyor suana kadar 2 sevgilisi oldu onlarda baya yürekliydi temiz cocuklardı ondan dokunmadık :D

0|0
    0|0
  • kişisine göre niyetine göre değişir

0|0
    0|0
    • 9gün

Niyeti kotu olan mı çekinir

• 9gün

Bilmem kendine göre haklı sebebi vardır belki

• 9gün

aile yapın abilerinin karakter yapılarıda bu konuda etkili olabilir

• abisi olan kızları pek tercih etmiyorum

0|0
    0|0
    • 9gün

Sebebi ne peki?

• 9gün

Evde kalırsın sen

• 9gün

baldızlı kız olsun :) hayat bal olsun

• ben asla çekinmem 7 abisi olan kızla çıkmıştım.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Çekinmemm

0|0
    0|0
  • benım olsa ben cekınmezdım

0|0
    0|0
  • Ben döverim onu kasliyim sorum yok