Türkiyede yaşamaktan memnun musunuz? Türkiyede camiler baya fazla ama yoksulluk, liranın değersizliği dizboyu. Neden?

Ben her şeyden önce her daim zeki, elit bir TÜRK Milliyetçisiyim. Ülkücü vb değilim. Benim dünya görüşüm, hayata bakış açım çok farklı ülkücülere göre. Ben din konusunda genel olarak chp gibiyimdir. Ben Türkiyede yaşamaktan memnun değilim. Bu ülkenin elle tutulacayk bir yanı yokkyi. Türkiyedeki Akepe dünyanın kendi etraflarında döndüğünü sanıyor. Türk lirası bir Gürcistan larisi kadar olamadı. Dolar 2.94 ken 1 dolar 2.38 lariydi. 1 dolar bugün 2.48 lariyken dolar 3.45 lira. Aradaki uçuruma bakın. Heryerde cami var. Birde camilerin önüne Türk bayrağı koymuşlar. Bu türkiyedeki insanlayr beni islamydan soğuttu. Caminin önünden geçince hiçbir şey hissetmiyorum. Hatta ruhum daralyor. Sadece Türk bayrağını görünce mutlu oluyorum cami alanında. Birde bu yobayz, anadolu çomayrı oryspy dinyci kesim var bu ülkede. Mkydklyrım her sorunu çözmüşlerde sanki dincilik yapıyorlar. Daha o ufacık kızların başını kapatıyorlar. Onları ufacıkken camiye gönderiyorlar. Hep ağızlarına allah din cemaat tarikat laflarını alıyorlar. CHP sosyalist alevici, kürtçü olduğu için chpden ve soldan dolayı oylarımı yarı istemli yarı istemsiz hep akpye attım. Ama bundan sonra bu akpdende gıcıyk aldım. Yalanycı, dalavereci ityler. Dolar oryspy gibi. Hergün fırlıyor. Dolar ilk etapta 3.75 sonra 4.40 olacak haberiniz olsun. Herkes dolara yüklenysin. Mkdyklrm siz paranıza para katacaksınız bizde seyredecez öyle mi. Dolar konusunda modern olun vatan millet sakarya diyenlere bakmayın. Onlar çok vatancıysa pç akepe doları 3.20 de tutsaydı.

Güncellemeler:
8gün Saat gece 12 de dolar 3.44 tü. 2 SAATTE piyasalar kapalı iken bile şimdi 3.46 olmuş. Yarın ilk işim sabah 11000 parama dolar kaç olursa olsun hepsine dolar almak. Oryspy ccg pyiç akepe.

0|1
0|5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Vizesiz AB'ye girecekken kimliksiz sokağa çıkamaz hale geldik. Esnaf kan ağlıyor ama eleştirip, terörist damgası yememek için işler kesat diyemiyor

"Sizi AB'ye götüreceğiz" diye memleketi kamyona yükleyip, 14 yıl sonra götürüp Orta doğunun bataklığına bıraktık hamdolsun.

0|0
    0|0
  • Senelerdir ben ve benim gibiler her mecrada diyor. İslam bu ülkeden def edilmeli. Çünkü kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış.

0|1
    0|0
  • Memnun degilim

0|0
    0|0
  • dini yaşamaktan aciz din sömürücüleri var

0|0
    0|0
  • Pek değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...