Güzel olup olmadigimi nasil anlarim?

Soru sacma gelicek biliyorum ama ben anliyamiyorum guzelmiyim cirkinmiyim kafamda bu konuda bir cok soru var. universiteye yeni basladim sayilir. Lisede kendime hic bakmazdim ama univde asiri bakiyorum yani agir makyaj yok ama herneyse. Siniftaki kizlara erkekler surekli biseyler yaziyomus banada bir kac kisi yazdi ama uzatmadim zaten sevgilide istemiyorum ilk bir kac sene ama cirkin saniyorum kendimi arkadaslara soruyom normalsin diyolar aynada bakiyorum bana guzel geliyorum benden guzelleride var ama yani cirkinde degilim bence ama gidipte bir oglana sorsam ayip olcak neden taktim bilmiyorum ama guzel degilsem kahirdan olcem gibi geliyo bide erkekler bir kac kere bakar ya ben ilk yanlis anlamiyodum normal diyodum ama arkadaslar gaza getirdi pislikleer simdi bir erkek bir kac kere bakinca yanlis anliyorum bu berbat bisey eski halimi ozledim neyse ya kisacasi kendimin guzel oldugunu nasil anliycam

Güncellemeler:
10gün Soruyu sorarken bile utandim gizli kullanici olarak sordum resim atarmiyim dizce 😁
10gün Herkes guzellik kriterinden bahsetmis peki bunlar ney

0|0
4|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok basit yanına bir kaç kız arkadaş alıp topluca foto çektireceksin hangisinin sen olduğunu soylemeden burda yayinlayıp sizce hangi kız güzel diyeceksin ama kimse senin hangisi olduğunu bilmeyecek sonra yorumlarda sagdaki kiz soldaki kiz ortadaki kız güzel gibi yorum atar insanlar eğer sana daha fazla güzel bu kız derlerse bilki insanlar seni tanimadan yinede guzel buluyorlar demek

0|0
    0|0
  • Bana sor

0|0
    0|0
  • herkesin güzellik kriteri farklı biri seni beğenmiş sevmişse ona göre güzelsin diğeri için bir şey ifade etmezsin

0|0
    0|0
  • Ben insanları iyi analiz ederim kendını tarif et diyim sana:)

0|0
    0|0
  • Eline muhtaçsan güzel değilsin :))

0|0
    1|0
  • Üniye geçmişsin ama hala bu işlerde misin yani saçmalık

0|0
    0|0
    • 10gün

Banada sacma geliyor iste insanin aklina takiliyo noyle seyler piskolojim bozuldu

• sen kafayı yemissin açık ve net sağlıklı olduğuna şükret zaten güzel olduğunu o zaman anlayacaksın

2|0
    0|0
  • foto paylaş fikrimizi söyleyelim.

0|0
    0|0
  • Ayanaya bak.

0|0
    0|0
  • göreceli bir durum ama bazı hatunlar vardir herkese göre güzeldir bu soruyu sorduğuna göre onlardan değilsindir.

0|0
    0|0
    • 10gün

Zaten degilim farkindayim 😕 banada guzel geliyo o hatunlar 😂

• evde ayna yok mu bakınca anlaşılır

0|0
    0|0
  • Sendeki güzellik on para etmez bendeki aşk olmasa diye başlar şiirn satırları seninde aynı hesap

0|0
    0|0
  • Bana resim atman yeterli

0|0
    0|0
  • Buraya bir fotoğraf bırak

0|0
    0|0
  • Okumadım kb soru başlığını gördüm sadece

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavramdır

0|0
    0|0
  • At resmini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dis guzllige ønem verme her wrkek her kadina bakar soncta takintili yasarsan takintilarin buyur zarar gørursun bakimli olsan yeterli kalitenide ortaya koyarsan en guzl kizdan dha øzel olursun :)

1|0
    0|0
  • ne degisik kafalar var ya 😟

0|0
    0|0
    • 10gün

Malesef kim normal acaba sorabilirmiyim

• Resmini at bize. Objektif görüşlerimizi söyleyelim

0|0
    0|0
    • 10gün

Sosyal medyaya o kadar guvenmiyorum isterdim atmqyi ama kusurabakma