Kızlar, Değerler hakkındaki girişlerini nedir?

Degerlerinizi ve ayarlarinizi kendiniz belirler taşır misiniz?

Yoksa karşınızdaki kişilermi? size bu degerleri ve ayarlari sizlere vermesi ile yaşarmis

ınız?

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• Ahlaki değerlerim tamamen benimle alakalı bir durumdur. Allaha çok şükürde çok ahlaklı ve elimden geldiği kadarda hak yememeye çalışan bir insanım. Şuana kadar kimsenin yönlendirmesi ile hareket etmedim ve etmeye de niyetim yok. Sadece dinlerim ama gene her zaman kendimce ne doğru ise onu yaparım.

0|1
    0|0
    • 14gün

Almak istediğim yanıt Tesekkur ederim. sibel. Altinda sari olup renginin değil kendine ait ayar ve değerlerinin varlığı içindeki saflık ve agirlidir. Bu kadar net duymam gereken cevabin tarafima verebilmenizin aynı jenerasyon olmamız olduğunu dusunuyorum.

• 14gün

Belki de yaş oturdukça daha mantıklı düşünüyor insan. Belki de yılların vermiş olduğu bir tecrübede olabilir bu.

• 14gün

Çok doğru su an lki tecrübe ve bilgi sahipligim ile 20 sene evvel e gidebilmek için 10 trilyon borcun altina imza atarım tecrübe ve yaşanmışlıkları bir bedeli kadar büyük bir yaşanmışlık olamaz 😗

Kızlar Ne Diyor 2

• vicdanim bu konuda belirleyicidir. hislerime onem veririm genelde yanilmazlar.. ama feedback de onemlidir tabi toplumsal varliklariz sonucta insanlardan gelen tepkiler de bize yardimci olabilir. yeter ki topluma gore onun ihtiyaclarina gore sekillenmeyelim

0|1
    0|0
  • ben değerliyim ben belirlerim eğer haddini aşarsa çizgisini gösteirrim

0|1
    0|0
Yükleniyor...