Su dünyada en cok kimden nefret ettiniz sebebi neydi?

Ben beni koca dünyada sevdigim tek kisiden ayiranlardan. Bizi harciyanlardan beni sevdigimden edip parmagima zorla maddiyat ugruna akraba ile yüzük takmak isteyenlerden nefret ettim. Sebebide ortada zaten..
Peki ya Siz?

Güncellemeler:
9gün Güncel

0|0
8|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Nefret gibi duyguları içimde barındırmamaya çalışıyorum o yüzden kimseden

1|0
    0|0
  • İçimdeki çocuğu öldürenlerden, beni böyle ruhsuz duygusuz birisi haline getirenlerin hepsinden

1|0
    0|0
  • kimseden nefret etmedim

1|0
    0|0
  • Kendimden.. başkalarına kendisinden nefret ettirecek yanlışlar yapmalarına müsade ettigim için

1|0
    0|0
  • Ben kendimden

1|0
    0|0
  • Kendimden

1|0
    0|0
  • dini kullana adamlardan

1|0
    0|0
  • Recep tayyar erdoğan

2|0
    1|0
  • Beni kandıran, yarım bırakan herkesten nefret ettim.

1|0
    0|0
  • Aykut denen bir çocuktan

0|0
    0|0
  • 17 yaşında aşık oldugum ilk kız bak şimdi 19 a girecem neredeyse ayrılmamızın üzerinden 1 yıl olacak neredeyse hala unutamadım. Keşke ölse

0|0
    0|0
  • bir çok şey var hangisini sayayım

0|0
    0|0
  • nefret etmem. derdim varsa biriyle hesabımı içimde çözmem

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşamaktan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilimi kötü yola sürüklemeye çalışan sürekli barlarda olan ve yanında kız olan erkek arkadaşlarından hep nefret ettim😠 allah belalarını versin amin

1|0
    0|0
  • Nefret etmem hissizlesirim... Nefrette bir duygudur sevgi gibi. ve en az sevgi kadar ağırdır. ..

1|0
    0|0
    • 10gün

Ben herseyin acisi ciksin istiyorum keske hissizlesem keske keske ama icim yaniyor engel olamadigim duygularla savasiyorum bir yandanda Rabbime havale ediyorum

• 10gün

Rab yâr ve yardimcin olsun dilerim... direncini kayb etme. kimseye fırsat verme

• 10gün

Amin cok sagol

• Bazen kendimden

1|0
    0|0
  • Malın birinden

0|0
    0|0
  • Nefretimi kazanmak çok zordur. Birkaç kişi var öyle nefret ettiğim.

0|0
    0|0
  • Babamdan

0|0
    0|0
  • Kimse

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun affedemeyecegim asagiliklar 4 kisi 2 bayan 2 erkek. Digerlerini affederim. Yasattuklarinu yaşamadan olmesinler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...