Arkadaslar ben 19 yasindayim adim semih sezen arkadaslar ben uni ogrencisiyim bu zamana kadar sadece bir tane sevgilim oldu 8. siniftayken daha da olmadi ya arkadaslar ailem filan bazi arkadaslarim var bana yakisiklisin diyolar ama bazi arkadaslarim var bana hic aynada kendine bakmiyomusun felan diyenler var zaten ben kendimi cok cok cirkin buluyorum bence hic yakisikli deilim herkesin kiz arkadasi var mutlu olsunlar gozum yok kimsenin mutlulugunda ama bilmiyorum iste mutsuzum siniftaki kizlar sanki bana guluyor benle dalga geciyolar hic arkadasim yok tek basima oturuyorum hic bir kiz benle konusmuyo sanki biri konusmak zorunda kalsa yanlis anlar sen konus diyorlar kimse beni takmiyor gulusumu hic begenmiyorum dogrusu hicbiseyimi begenmiyorum ozeniyorum millete herkes benle dalga geciyor kendime temiz bir sayfa acip baslamak istiyorum kimseyi takmadan ama yapamiyorum icimden yasamak senin neyine cirkinsin kimse seni sevmez seninde asik olmaya felan hakkin yok hic biseye hakkin yok diyorum kendi kendime ne yapacam ben bir akil verin lutfen?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...