Kimse Beni Takmıyor?

Arkadaslar ben 19 yasindayim adim semih sezen arkadaslar ben uni ogrencisiyim bu zamana kadar sadece bir tane sevgilim oldu 8. siniftayken daha da olmadi ya arkadaslar ailem filan bazi arkadaslarim var bana yakisiklisin diyolar ama bazi arkadaslarim var bana hic aynada kendine bakmiyomusun felan diyenler var zaten ben kendimi cok cok cirkin buluyorum bence hic yakisikli deilim herkesin kiz arkadasi var mutlu olsunlar gozum yok kimsenin mutlulugunda ama bilmiyorum iste mutsuzum siniftaki kizlar sanki bana guluyor benle dalga geciyolar hic arkadasim yok tek basima oturuyorum hic bir kiz benle konusmuyo sanki biri konusmak zorunda kalsa yanlis anlar sen konus diyorlar kimse beni takmiyor gulusumu hic begenmiyorum dogrusu hicbiseyimi begenmiyorum ozeniyorum millete herkes benle dalga geciyor kendime temiz bir sayfa acip baslamak istiyorum kimseyi takmadan ama yapamiyorum icimden yasamak senin neyine cirkinsin kimse seni sevmez seninde asik olmaya felan hakkin yok hic biseye hakkin yok diyorum kendi kendime ne yapacam ben bir akil verin lutfen?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben senin problemini anladim, cok ozguvensizsin, sen kendini yakisikli bulmadigin icin herkes seni cirkin bulio sanion, bir psikolog sana yardimci olabilir ozmn bakis acin deisir, belkide senle dalga gecmiolar sana oyle gelio cunku kendinden emin deilsin, insanlarla cok ilgilen konus sakalas

0|0
    0|0
    • 13gün

Surekli aynanin karsisinda bunu basarabilceni yakisikli oldugunu ve seninle kimse dalga gecmedigini 100 kere aynaya yuzune bakarak hergun soyle

• 13gün

Tsk ederim ama yapamiyorum herseyi ustume aliniyorum mesela sinifta bir kiz fotokopi dagitiyodu sira sira bana kagit verirken arkadasina bakip guldu kesin bana guldu diye dusunuyorum sanki benle dalga gecti gibi ya da gecen gun kiz beni arkasinda oturan bir erkege gostererek bisey soyluyodu kesin alayici biseyler soylemistir diye dusunuyorum of bilmiyorum neden boyle oldugumu kusura bakmayin basinizi sisirdim ama ok mutsuzum inaninki

• Ya millet neler yaşiyo daha yeni diyarbakirda patlama oldu okadar insan öldü turkiye ne halde insanar ne halde senin taktiğin şeye bak Allah sana el ayak vermiş seni kusursuz bir sekilde yaratmiş sen cirkinim deyip Allahin yarattiğina laf ediyosun bu kufre ve isyana girer yapmayin soyle seylerya herkesjn bir guzelligi vardir yakişlikligi vardir herkes goremez görcek biride elbet cikar bir gun zaten herkes gorse bir özelligi kalmaz senin icin özel olan kisi gorsun yeter ayrica sevgilin olmayabilir herkesin sevgili var diyosunda bir okadarda olmayanlar var sen bakmak istedigin yerdeb bakip gormek istediklerini goruyosun bu kadar karamsar olma fazla yasamassin ayrica haram sevdan olcagina aci cekip ayrilik yasiycagina otur helalini bekle daha iyi vede yalniz deilsin Allah kuluna kafi deilmi?

0|0
    0|1
    • 13gün

Haklisiniz yazdiklarinizi okuyunca kendimden cok utandim Allah'ima ok sukur yinede ama inanin elimde değil bilmiyorum beni hep bu dusuncelere iten sebebler var neyse bundan sonra nasil oldugumun bir onemi yok bende boyle kalayim yazdiklariniz okudugumda cok uzuldum sizide boyle biseyin icine surukledigim icin cok cok ozur dilerim lutfen kusuruma bakmayin :(

• 13gün

Rica ederim Allah guzel insalara rast getirsin bu dusunceden cikmak istersen sözler köşkü, hayalhanem ve cayhouse kanallari var youtubede abone olup videolarini izleyebilirsin genclere hitap eden cok dogru videolari var

• 13gün

Peki cok sagolun

Erkekler Ne Diyor 1

• Spora başla dostum. Ciddi bir şekilde devam edersen 3-4 ay içinde çok ciddi bir şekilde özgüven artışı yaşarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...