Arkadaşlar ekip arkadaşım çok sapık ve yolda gelen geçen kadına kıza "oooohhhhh" diye bagiriyor. Bende utanıyorum?

Ya gecen birine bagirdi kadin dönup bide "ne kadar terbiyesizsiniz ya " dedi.. Ben yerin dibine girdim. Vallahi kaza yapiyordum sinirimden. Bide kirmizi isik geldi onume bide kadin benim tarafimda. Banada bakti... Olum yapma diyorum yok anlamiyor xxx cocugu.30 yasinda bide evli ve iki cocuk babasi... Resmen eşşeek gibi böğürüyor boyle. Essek gibi degil sanki biyerine kazik sokuyolar ne bilim. Ust yoneyime sikayetmi etsem.. Firmada Turkiyenin en buyuk ikinci buyuk holdingi yani.. Bu durimda ne diyeyim nr yapayim bilemiyorum..

0|0
3|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun ben libidosunda tepineyim. Sert çıksana ne utanması bu?

1|0
    0|0
    • 9gün

Kadinlardan hatunlardan utaniyorum ya.. Bide arac surerken diyor ben tabi sagimda solumda ne var cok takip edemiyorum bir anda sokakta kadinin biri cikiyior uyarmadan bagiriyor ya.. Beni durtuyor olum kalcalara bak lan diyor falan.. Sijildim artik haraketlerinden birgun vitese otutturucam ama ne zaman bilemiyorum

• 9gün

Yahu adama laf söylesene. Siz de susuyorsunuz hem cinsinize hep.

• 9gün

Cok arsiz kuzum ya anlamiyor. Abi yapma diyorum olum ne olcak diyor

• Ses kaydı al şikayet et üstünüze.

0|0
    0|0
  • İsimsiz şikayet mektubu falan belki işe yarayabilir (öküz adam)😡

0|0
    0|0
    • 9gün

Aslinda caktitmadan o dedigi kisilerden birini takip edip sikayet ettiricem. Aracin plakasini verdirticem sijayet mektubuna.. hakkisin super fikir aslinda ya ciddi cididi

• 9gün

Ya zaten neyi dogru bildiysrm hep bir kadin tarafindan alaşagi edilmistir cogu zaman.. Katiliyirum kadinlar daha keskin zekali yani :D ama reflekse donusmedigi icin gercek hayatta bazen artiniz olamiyor

• 9gün

Doğrudur😄

Erkekler Ne Diyor 3

• Empati yapmasını sağla sen evlisin çocuğun var bugün sen yaparsın yarın senin gibi bir çam yarması gelir senin karına kızına yapar gibisinden uyar

0|0
    0|0
    • 9gün

Dogtu diyorsun kardesim ama bir cok kez uyardim .. Yapma lutfen ayip yani dedim. Bu kadar yirtik ben bile olmuyorum. Bu senibkisi cok baska birsey.. Gecen 3 liseli kiza bagirdi.. yemin ediyirum cok pis ya

• 9gün

Arkadaşım 30 yaşındaki bir adam liseli kızlara halleniyorsa bu adam sapık tecavüzcü potansiyeli var bu adamda umarım adam edersinn

• 9gün

Var fazlasiyla zatrn. Gozleri hep birseyler araniyor... Vallahi bigun arabada uyurkrn akrep salcam s2nr o olcak xxx cocugu

• Durduğun kabahat.

0|0
    0|0
  • Adamla arayı açabilmek için ne yapmak gerekiyorsa yapılmalı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...