Türk olmasay diniz hangi milliyete mensup olmak isterdin?

Ben memnun degilim bir Türk anne/baba dan olmaktan. Belki milliyetsiz ve farkli bireyler in kizi oldaydim memnun ve mutlu olurdum. Evet sen hangisine mensup olmak istedin?
evet soruda belirttigim gibi benligimden memnun degilim

Güncellemeler:
Soru mizah amacliydi yorumlar icin tskler
Ne mutlu Türküm diyene

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle su soruyu kendine sormalisin; senin sorunun milliyetinle mi yoksa pasaportunla mi?
    Eger irkinlaysa, bu senin irkini tanimadigin icindir, ama yok sorunun pasaportunlaysa buda oy verdiklerinden kaynakli yani yine seninle alakali dolayli olarak...

0|0
    0|0
    • irkim la, ailemle.

• Hayir

• Anladigim kadariyla Turk oldugunu gosteren yalnizca kimligin...
      Hangi milleti heves ediyorsun bilmiyorum ancak filmlere aldanmamani tavsiye ederim...
      Ve umarim pisman olmazsin...

En İyi Kız Görüşü

• turk olmak isterdim

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• japon

0|1
    0|0
  • Milliyetin özelliği yok sadece tarihle övünüyoruz bizden 100 yıl geride olanlar şimdi 100 yıl ilerde biz yine de milliyetçilikle durduğumuz yerde kuyruğumuzu kovalamışız

0|0
    0|0
  • yine Türk olmak isterdim... Biz Tuna Nehrinden Abdest Alıp Viyana Önlerinde Namaz Kılan Ecdadın Torunlarıyız...

0|0
    0|0
    • İngilizler de papua yeni gine nehirlerinde serinleyip güney afrikada güneşlenen bir milletin torunlari. Hangisi daha iyi madem bu açıdan bakıyoruz?

• Ben milliyetle dini bir arada tutmam , ama bir konuda gurur duyman bisey ifade eder herhalde

• @insafagel giderim gitmem o benim bileceğim iş sen kafana takma

• amerika

0|1
    0|0
  • Türk olmasaydım türk olmak isterdik iyiki türküm türk olmak istememe gerek kalmadi 😂

0|0
    0|0
  • Azeri balam

0|0
    0|0
  • Biz Türküz lann kendine gel şaka şaka :)))

açıkçası milliyetten ziyade Coğrafya önemli diye düşünüyorum, yani bir Türk olarak Kanada'da doğulsaydi sorun olmazdı di mi?

0|0
    0|0
  • Senin kanında muhakkak bir sorun vardır

0|0
    0|1
    • yok cogu Türk , ben arada kaynamissim

• Avustralyalı olmak isterdim biliyorum nedeni saçma aşırı saçma ama polisleri çok şekil duruyor :)

0|0
    0|0
    • Ne alaka aaaa

• Facebook'ta görmüştüm rehineleri kurtarırken rehinelerden birisi kendini polise atıyor sen bizim ülkemizde böyle bir şey olduğunu gördün mü
      Aslında bu durumun tek sorumlusu şu anayası hazırlayanlar (polislerin dokunması yasak)

• Zaten tip olarak almanlara benzetiliyorum :D bunun için alman olmak isterdim

0|0
    0|0
    • Haha bende tipik Türk görünümü var siyrilamiyorum

• Bende kumralim

• Bende kumralım bea

• Çeçen olabilirdi

0|0
    0|0
  • İsviçre veya Rusya. İsviçre Doğasıyla, Tabiatıyla çok güzel bir ülke "Bana göre". Rusya ise Kendini sağlama alan ve büyük ülkelerden biri. Hayat güvencem önemli olması açısından Rusya Forever.

0|0
    0|0
  • abd abd

0|1
    0|0
  • İngiliz

0|0
    0|0
  • Çok garip bir soru bu

0|0
    0|0
  • Çin tabiki hem çalış kan hemde geçmişten bu yana çok güçlü ler

0|0
    0|0
  • Amerikalı olmak isterdim. Fakat yine müslüman olurdum. Eksileyecek olanlar defolup gidebilirler

0|0
    0|0
    • dinsiz ol bak ben hristiyan diye sevdigim etkekten vazgectim

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben Azeriyim ve çok memnunum. Başka bir milleti istemezdim. Allahıma min şükür razıyam.

0|0
    0|0
    • aybalam bence hicbir fark yok 😆

• Elbette heç bir ferqi yoxdur. çünki azeriler. türkler. türkmen. özbekler ve digerleri eyni köke mensubdurlar. ay balam:)

• Koreli falan olmak isterdim 😂

0|0
    0|0
  • İsviçrede doğmuş büyümüş olmak isterdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...