Istanbul'da yasayanlar bakabilir mi? Istanbulun neresinde oturuyorsunuz? ve kaç kira ödüyorsunuz?

Istanbulun neresinde oturuyorsunuz? Bir evde kaç kisiyle kaliyorsunuz? kira ne kadar? semt nasil? Yalniz yasamak isteyen biri için idealmidir? simdiden tesekkür ederim.

0|0
2|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Gop merkezde ev kirası 750 den başlıyor. And. Yakasında Çekmeköyde ise biraz daha yüksek kiralar.

0|0
    0|0
  • İstanbul şehremini fatih.900 lira kira. Bu semt pahalı merkezi ve lüks olduğu için çapa , aksaray fındıkzade, hepsi ayağının altında her yere gidebiliyorsun burdan.

0|0
    0|0
  • bahçelievlerde oturuyorum yalnız kalıyorum ev babamın, bu civarda kiralar 1000-1500 arası değişir, semt olarak (basın sitesi civarı) huzurlu bir semt, bütün ilçe için aynısını diyemem

0|0
    0|0
  • üsküdar da yaşıyorum 2500 lira kira ailemle kalıyorum genel de 1500 lira ortalama çok uzağa gidersen 500-600 e de bulursun

0|0
    0|0
  • yalniz yasamak cok pahali acikcasi. ben yalniz yasiyom ama kira derdim falan yok diye biraz rahatim yoksa maddi acidan fazla zorlar demedi deme

0|0
    0|0
  • en ideal yer Bakırköy gerek güvenliği gerekse yasanilabilirlik açısından Osmaniye tarafında normal fiyatlara da ev bulabilirsin meydana yakın olursa biraz daha artar kiralar

0|0
    0|0
  • Şişli kira degil

0|0
    0|0
  • Karagümrük kendi evimiz

0|0
    0|0
  • Turızmcı mısınız

0|0
    0|0
  • assadaki yorumlarin bazilari oyle komikki ahahha
    Okulun nerelerde ona gore yer oneriyim snaada?

0|0
    0|0
  • Pendikte kira 550

0|0
    0|0
  • Beylerbeyinde oturuyorum. Kira vermiyorum.

0|0
    0|0
    • 14gün

su yaprak dökümün çekildigi yer mi? :D nasil bir yer orasi? yalniz yasamak isteyen biri için sence nasil bir yer?

• 14gün

Türküm evet. Flamanlar tiyatroyu Türklerden degisik algiliyor ve oynuyorlar. Zaten simdiye kadar hep Türk tiyatro ekiplerinde yer aldim.. Bu arada saydigin yerleri hep arastiricam. Yardimci oldugun için tekrar tekrar tesekkür ederim

• 14gün

Onemli degil kolay gelsin. Bol sanlslar dilerim. Sen yine bunlardan Besiktasi degerlendirmeye bak olurmu. Cok ama cok ulasimi heryere kolay biryer.. Top sende bayan akrist

Kızlar Ne Diyor 2

• Beykoz'da yaşıyorum ama kirada değilim. Tek başına kaldırabileceğin bir yer değil burası

0|0
    0|0
  • Kirada oturmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...