Kapat

Bu videoyu sonuna kadar izleyip yorumlayabilir misiniz?

Gerek eleştiri gerek ozelestiri yaparak en objektif şekilde bu videoyu yorumlarsaniz cok sevinirim arkadaslar.

https://m.youtube.com/watch?v=YQnTuo0hL70

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır

0|0
    0|1
  • Şu ana kadar ki en büyük ekonomik krizlerden biri yaşanıyor. Yapman gereken tek şey çiftçi ve esnafları ziyaret etmen. Görünüş her zaman aldatır.

0|0
    0|0
    • Ciftci ve esnaflarin cogunluklu oldugu illerin secim sonuclari bunun neticesini sergiliyor diye dusunuyorum.

• Hayir sadece ne yorum gelecek onu merak ettim. Zira videonun basindada gelisim gorunuyor sonunda da. Sadece orta kisim elestiri agirlikli. Belki videonun en başı beni etkiledi belki en sonu. Bu yuzden videonun geneline gelecek yorumlari merak ederek yukledim hepsi bu. Zira videodaki en ileri gecmiste övgüyü hakkediyor. Ancak yakin gecmis elestiriliyor. Nefretle hareket edemeyiz kesinlikle. Turkiyenin son 200 gunde yasadigi seyler normalin bir hayli uzerinde. Bu son 200 gunde yasanilanlar iyiki 30 40 yil once yasanmamis diye sevinmiyor degilim. Agir bir donemden geciyoruz ve bizlerde bilincli vatandaslar isek nefretle degil bilincle hareket etmemiz gerekli. Bu donemde provokatif bir cok hareketlenme olacaktir. Daha 1 saat once sorulan bir soruda bu donemden kurtulmak icin bankalardan paranizi cekin dolara yatirim yapin diye soru sormuştu. Dikkatli olarak provake hareketleri sezip durdurmamiz gerekli bir vatandas olarak. Yorumun icin teşekkür ederim

• Neler olacağını izleyip göreceğiz. Artık müdahil olamıyoruz halk olarak. Rica ederim , iyi geceler size.

Yükleniyor...