Suriyeli Biriyle Evlenmeye Evet Der Misiniz?

İlk önce bir soru gördüm. Gizli üyenin biri sormuş ve altta onlarca aşağılayıcı yorum. Bir çoğu da tanıdık isim maalesef. Üzgünüm bunu önceden yazmak istedim.

Ben kendimi bildim bileli 7 ceddimden beri Türküm ve Türk olmaktan da mutluyum ama bunu hiç bir zaman üstünlük, kibir ve rehavet unsuru olarak görmedim. Hiç bir zaman Türküm diye kendimi diğer ırklardan ve kardeşlerimden üstün görmedim.

"Ey insanlar! Biz sizi bir erkekle bir kadından yarattık. Birbirinizi tanıyıp sâhib çıkmanız için milletlere, sülâlelere ayırdık. Şunu unutmayın ki ALLÂH'ın nazarında en değerli, en üstün olanınız, takvâda en ileri olandır. Muhakkak ki ALLÂH herşeyi bilir, her şeyden hakkıyla haberdârdır. 49/ EL-HUCURÂT 13. Ayet-i Kerime"

ALLAH Yüce kitabımızda her şeyi net ifade etmiş. Hadi diyelim inanmıyorsunuz peki hani insani değerler? Hani eşitlik? Hani saygı? Hani yürekten sevgi?

Ben suriyeli biriyle evlenirim kardeşim. Benim canım da olur, yüreğimin prensesi de olur. Yeter ki gerçekten onun yüreğine güvenebileyim. ALLAH için sevdiğini bileyim. Tertemiz biri olduğuna inanabileyim. Çok şükür ki bu bilince sahibim.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Not: Aşağılayıcı, hakaretvari, küfür vb. yorumlara sahip yorumlar silinecek ve o kişi engellenecektir.
Suriyeli Biriyle Evlenmeye Evet Der Misiniz ?

1|0

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...