Güzel miyim çirkin miyim net nasıl anlarım arkadaşlar sadece bilmek istiyorum?

Foto koy demeyin fotoğraf bile değişken bende bazen bakıyorum çok güzelim bazen çok çirkin.. Ve tanımadığım yere fotoğraf koymak istemiyorum...

1-çok çok güzel olmadığımı biliyorum ama bir erkek dışardan bakınca bana ne derdi merak ediyorum çirkin mi güzel mi

İnsanların bakıp bakmadığına göre veya teklif sayısına göre değerlendiremem çünkü çok çevresi olan biri değildim yani göz önünde olan falan ve İstanbuldayım burda insanlar küçük illerdeki gibi bakmaz güzele doymuş şehir her kız güzel 😂😂

Bana bunun bir yolunu söyleyin ama gerçek hayatta? Nasıl anlarım?

0|0
4|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Selam çamaşır suyu koklamış kız,

Şimdi güzellik görecelidir kardeş
    Görmeden ellemeden pazardan hıyar bile alınmaz

Ayrıca sana burdan şimdi gelip 50 tane abaza güzelsin der

Sen onların demesiyle güzel olmassın
    Egonu tatmin etmiş olursun

Ha illede anlamak istiyorsan, Aynanın karşısına geç;

Ayna ayna söyle bana
    var mı benden daha salata de

Bakalım ne diyor

Cevabını alınca mutlaka dön bize ha..

0|0
    0|0
    • 8gün

Ya onu diyorum buradaki insanların güzelsin dediğini kale alamam nerden bilsin, boşa fotoğraf da koymam ama gerçek hayatta nasıl anlayacağım aynada güzelim ama bazen fotoğraf da kötü falan yani bilmiyorum gerçekten

• Güzelliğin beş para etmez bende ki bu sevda olmasa

1|0
    0|0
  • çirkinsin tasdikledim hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Resim at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzelligin goreceli bir kavram olduğunu belirteyim :)

0|0
    0|0
  • Bu fotoğrafla olmaz. Aynaya bak burnun düzgün mü dudağın büyük mü küçük mü. Kilolu musun değil misin. Bunlara zaten güzel değilsen de bunlar değişebilecek kusurlar, burnun yamuksa ameliyat olursun, gözün bozuk ise lens takarsın, kilolu isen zayıflarsın, ister silikon kullanırsın. Açıkçası zayıf güzel burunlu dolgun dudaklı isen güzelsin bence

0|0
    0|0
    • 8gün

1.70 boyum var 66 kiloyum kilom fazla biraz evet ama boydan göstermiyorum dudaklarım dolgun burnum hokka gibi değil ama kocaman da değil bilmiyorum buna rağmen bazen çok güzel buluyorum kendimi özgüven tavan bazen çok çirkin özgüven yerlerde😂

• 8gün

Boyun güzel azimlenip 55 kilo olursan fizik tamam 👌. No problem resim atsan belki daha iyi eleştirebilirdim bide eic seçersen çok mutlu olurum

• Aynaya bak ve ben çok güzelim de kim ne derse desin ya sanane onlara ne

1|0
    0|0
    • 8gün

Öyle de hani derler ya bu hava neye diye ben kendi m için bir türlü karar veremiyorum sorun orda bazeb güzelim özgüven tavan bazen çirkinim taban😭

• 8gün

Evet süper ama makyaj yokken niye ezik hissediyorum 😂

• 8gün

Ne bileyim ben sonuç olarak güzelim güzelsin güzel 😂

• Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsindir gerisi hikaye

0|0
    0|0
    • 8gün

Dalga amaçlı sormuyorum gerçekten ben kendimi bir kefeye koyamıyorum bazen çok güzel buluyorum kendimi özgüven tavan bazen çok çirkin kendimi ezik büzük hissediyorum

• 8gün

Her insan böyledir kimi gün aynaya bakarsın ben ne kadar güzelim dersin kimi gün ne kadar özensende güzel gözükmezsin kendini rahat bırak olduğun gibi eminim güzelsindir kafana takma

Yükleniyor...