Ev arkadaşım beni sürekli aşağılıyor?

Kendisi tahmin edeceğiniz gibi İzmirli. Bununla biraz samimi olduk ama şu an ondan dünyalar kadar uzak olmak istiyorum. Dediği laflar şunlar. Sen avelsin. Sen çomarsın. Kitap okuyorum, çomar kitap okusada yine çomar diyor. En son ettiği laf ağırıma gitti. Sen ya benden ya da toplumdan daha aşağı seviyedesin hangisi olduğuna karar veremedim diye bir laf söyledi.Çocuğun babası tefeci bu arada.Çevremdeki g*t yalayıcılar senin baban şöyle kral böyle kral diyorlar. Hatta babası bizim aparttan bir elemana iş buldu. Eleman bizim İzmirlinin g*tünün kılı oldu vallahi. Kira sözleşmesi imzaladım. Evden de çıkamıyorum.Çocuk iyi biri ama yetiştirilme tarzını hiç beğenmedim.Çok ama çok şımartılmış. Kendisi sürekli zeki olduğunu benim ise avel olduğumu, ayakta uyuduğumu söylüyor. Şimdiden yoruldum arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var.

0|0
3|5

Kızlar Ne Diyor 3

• Tahmin edeceğiniz gibi İzmir'li derken? Ne ilgisi var? Hakkını savun.

1|0
    0|3
    • 15gün

Çocuğun bütün elemanlar g*tünün kılı olmuş. Bir yanlışımda dışlarlar beni.

• Ağzını burnunu kır daha ne bekliyosun?

0|0
    0|2
    • 15gün

Olayı anlamadın. Yorumu kızlara kapatsaydım keşke. Bende bilirim ağzını yüzünü kırmasını ama babası mafya çocuğun. Hayatım kayar vallahi şakaya gelmez...

• Yüz verme sen de. Haddini bil yoksa ağzını yüzünü s. krm de.

0|1
    0|0
    • 15gün

Bende bilirim ağzını yüzünü kırmasını ama babası mafya çocuğun. Hayatım kayar vallahi şakaya gelmez. Olayın ciddiyetini anlamanız için evimize gelmeniz gerekiyor sanırım.

• 15gün

Başka evlerde durumun daha kötü olduğuna eminim. Kazandığım üniversite kötü, insanlar kötü yani. Ev sahibi aldığı paraya bakar eğer evden çıkarsınız 1 2 taksitte kolaylık yaparız, gerisini siz ödersiniz dedi. Ben bir arkadaşla konuştum çok sağlam bir arkadaştır kendisi. Olayı ona anlattım 2 hafta önce. Gel bizim eve dedi parayı sıkıntı etme, bulunur bir çaresi dedi. Kimseye de yük olmak istemiyorum bilemiyorum ne yapsam...

• 15gün

Bak o salağa sabrettigin günlere yanarsın. Sonuçta bu iş yurumeyecek baştan belli. Umutsuz olma çözüm ara. Kontrattan kendini sildir. O çocuk sana son bir iyilik yapsın kendi üzerine alsın.

Erkekler Ne Diyor 5

• al başına belayı. sen cocugu ne kadar süredir tanıyon da ev arkadaşın oluyor? yüz vermişssin gtü kalkmış belli, ya böyle dvm edicen ya da brgün patlıycan çok pis.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Cok kötü lan, karsılık verirsen ugrasır o yüzden hic karsılık verme gül gec. Bir gün zaten zamanı gelir bir laf söylersin kalır öyle.

0|1
    0|0
    • 15gün

İstanbuldayım şu an 1 hafatlık ailemin yanına geldim inanır mısın nefret ettiğim ailem gülmüş gül.

• 15gün

Bulasmamak en iyisi, cesaret degil aptallık olur öyle bir sey. Umarım en kısa sürede cözersin sorununu, hadi kendine iyi bak kanka.

• 15gün

Eyvallah. Sende kendine iyi bak.

• İzmirli olmak artık statü göstergesi knk :D şehir dışında az ekmeğini yemiyorsun.

0|1
    0|0
  • Döv kardeşim.

0|0
    0|2
    • 15gün

Çocuğun babası mafya. Burdaki elemanları görsen çocuğun çevresinde nasıl dört dönüyorlar.

• 15gün

Aynen aynen.

• 15gün

Hayırlısı a. mk.

Yükleniyor...