Benim gibi yalniz olanlara tavsiyeleriniz?

o kadar cok sıkılıyorum ki, üniversitede okuyorum ama ailemin yanindayim gidip geliyorum üniversiteye bu benim icin pek sorun teskil etmiyor, eve çıkacak ta arkadaş bulamadim zaten, ama insanlarla iliskim cok cok kotu kimseyle iyi samimi olamiyorum son 3 senedir falan cok yalnizdim hayatimda her anlamda, etrafimda arkadas yok ailem desen evde huzur yok o olmadigi icin disarida da mutlu olamiyorum cunku aile icinde mutlu degilim be 😢 insanlarla bazen guluyorum falan ama cidden belli bir sure sonra o ortamda sıkılıyorum cunku ailemle mutsuzken disarida mutlu olamıyorum bu yuzden artik sıkılmaya basladim hayattan he bide sevgili mevzusu var cidden hicbir kizin bana sevgili gozu ile bakamamasindan da nefret etmeye basladim, ezik olmaktan da biktim, bazen cidden intihar edesim geliyor, ne yapabilirim bir fikir verin insanlarla iliskim ciddi derede kötü çünkü ama yalnızlık daha da kötü

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Okuyunca bazı şeylerde kendimi gördüm insanlardan uzak olmak hepsini yaşadımm intihar gibi düşünceleri aklına getirme mutlu ol

0|0
    0|0
    • 16gün

ama cidden hayattan cok cok sıkıldım ya, eglenemiyorum. nasil eglenegimi de bilemiyorum, bazen cidden bir yerden atayim kendimidiyorum ya da bogayim falan. bir kenarda aglayinca hicbir faydasi olmuyor o gozyaslarini da senden baska goren yok.

• 16gün

bunlar cok guzel sözler bende dedikleriji bu son 3 4 senedir çok guzel uyguluyorum, muzik manyagiyim cizmeyi seviyorum ama insanin disarida arkadaslariyla eglenemye ihtiyaci var kiz olsun erkek olsun bu gencligimi hep eve tikanip yalniz gecirmek istemiyorum ama Şu an buna mahkum oldugum icin cok mutsuzum ve yalnizm

• 16gün

Bende öyleyim kafana göre birilerini bulursan mutlu olursun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• dert etme dostum

0|0
    0|0
    • 16gün

şöyle konusmaniz beni daha kötü yapıyor, çünkü bu konulari paylasabilecegim birileri olmadığı icin, buraya yazıyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendini buna alıştıramazsan ileride daha çok zorlanırsın.

0|0
    0|0
  • Aş diyeceğim de üniversite taşlar oturdu yerine bundan sonra geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...