Kopegim ördek öldurmüş 2 tane ne yapmaliyim?

Iyi aksamlar. 1 saat once birisi geldi cabuk gelun kopeginiz ordekleri ölduruyor dedi apar topar kostum ve ne goreyim 1 tanesini boğmuş digeride agzinda boguyordu. Derede yakaladigi icin giremedik. Tum cagirmama ragmen gelmedi diger ordegide öldürüp uzaklasti ordan. Neyse evime gectim eninde sonunda gelir diye ve geldim en az 10 dakika dövdüm kopegimi. Senmisin baska canlari yakan diye. Hayatimda ilk defa bir canliya vurdum ama hakettim hem lafimi dinlemedi hemde zararsiz 2 hayvani öldürdüğü icin. Sorum size şu. Bir daha olmamasi icin ne yapmam lazim. Ilk defa boyle bir seyle karsilastim. Dovmemin bir nedenide yaptigi seyin yanlis oldugunu anlamasi icindi.

0|0
3|4

Kızlar Ne Diyor 3

• Fatiha oku Napıcan Allahala 😄

0|0
    0|0
  • köpeğini biyere gitle ceza ver

0|0
    0|0
  • Ya bir defol git nasıl bir yaratıksın sen ya senin gibilerde hayvan bakıyor ya ne diyim

0|0
    0|0
    • 7gün

Yarim akillisin galiba. Baska hayvana aci cektirmemesi icin yaptigi seyin yanlis oldugunu anlamasi icin dovdum. O 2 ordegin sucu neydi he o zaman !

• 6gün

İnternette her gördüğümüzü yapıcaksak halimiz harap dediğim dedik herşeyin iyisini ben bilirimcisin o yüzden kabullenemiyorsun yaptığın yanlışı ve dayaksız eğitim olabildiğini ve tabi dayak atmak daha kolay gelmiş dayaksız nasıl vazgeçirebiliceğini öğrenmekten

• 6gün

Hayır soru başlığın da saçma köpeğim ördek öldürmüş 2 tane ne yapmalıyım demişsin ama zaten yapmışsın yapacağını e hadi soruna cevap veriyoruz ne yapman gerektiğini sana dövmektense dayaksız nasıl eğitebiliceğinin eğitimini al diyoruz onu da istemiyorsun madem kendi fikrin dışında bir fikir kabullenemiyceksin niye soru soruyorsun

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir şey yapamazsın hayvan sonuçta ömür boyu bağlayacak değilsin ya

0|0
    0|0
  • aferin sana hayvan herif

0|0
    0|0
  • biri senin kopege vurdugun gibi sana vursa hosuna gider mi?
    kopegin sucu yok sen ona iyi egitim vermemissin yazık cidden haberdeki caniler gibi misin sen bunlarin dogasinda var. vurma incitme, Bunun gunahida var. senin yapacagin tek sey terapiste gitmen bunu hakaret olarak algilama. yok ben tavsiyeni dinlemem diyosan bagla bir daha gidemesin

0|0
    0|0
    • 7gün

Haberdekilerle karsilastirmam sasirtici. Ben zevkine degil baska canliya zarar vermemesi icin anlamasi icin dovdum. Anlamazsa degil 2. 100 tane ordek öldürür. !

• 7gün

dovdugunde anlayacak mi?
      emin misin?
      siddetin bahanesi olmaz sen Şu an kendinle celisiyosun vurma hayvana Allahta sana vurur gorursun.

• köpeği orda dövmeliydin ördekleri gösterip .. niye dayak yediğini anlamadı ki.

1|1
    0|0
    • 8gün

Derenin icindeydi. Giremedik. Sonrada hemen kacti ordan

• 8gün

yabani ördek miydi onlar sahipliyse iyi olmaz

Yükleniyor...