Irk tan dolayı kimsenin istemediği biriyle evlenir misiniz?

Sakın evlenme bunlar çok kötü derlerse mesela
#sorugelmedi
#evlenmeyeniyetimyok 😄😄

Güncellemeler:
7gün Kızlar niye soru mu takmıyor :(
7gün soruma buyrun :(

1|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer gerçekten öylelerse birinin söylemesine gerek yok zaten ben görebiliyorumdur ve evlenmem ama eğer düzgün insanlarsa ve kişiyi seviyosam başkaları istemiyo diye vazgeçmem.
    Not=K*rtse durum değişir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Öncelikle bahsedilen ırk değil, milliyettir. Çünkü yer yüzünde 3 çeşit ırk vardır. Siyah, Beyaz ve Sarı ırk. Türk toplumu beyazlar dışındakilere yabancı olduğu için tartışma konusu değildir. Gelelim milliyet konusuna. Aslında bahsedilen milliyet birçok detayı özetlemek için kullanılır. Bir toplumu millet yapan dil, kültür gibi ortak değerlerdir. Dolayısı ile farklı bir ırktan biri ile evlenilirken bu detayların düşünülmesi, kabullenilemeyecek ayrıntıların olabileceği göz önünde bulundurulur. İlk dil dedik. Bir evlilikte anlaşabileceğiniz güçlü bir ortak dil yok ise, yatak odanızdan başlayıp, hayatın ince detaylarını, duygularınızı birbirinize anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Din konusunda inançlı ve farklı dinlere mensupsanız, birbirinize ne kadar saygı duyulacağı, çocukların hangi dine mensup olacağı, dini ritüellerin yerine getirilmesinde eşinizi rahatsız edecek unsurlar olup olmadığı, hayatını paylaşacak kişiler için önemlidir. Kültür genel olarak dini kapsasa da, yöresel olarak bile farklılıklar göstermesi rahatsız edici olabilir. Örneğin bir Karadenizli nin yemeğini bir güneydoğulu beğenmeyebilir. Aile ilişkileri, saygı ölçüleri, akrabalık ilişkileri, hatta cinsellik bile kültürlere göre farklılık gösterir. Özetlersek farklı milleten biri ile ömür geçirmek istiyorsanız, hayatınızın zehir olmaması için 2 kat fazla detayı gözden geçirmeniz gerekir.

1|0
    0|0
  • 5 parmağın 5 i bir olmaz. Genelleme yaparak ırkların özellikleri olabilir iyi veya kötü. Fakat aralatında kafa dengimiz anlaşabileceğimiz insanlarda olmaz. Bu gibi durumda genelleme yapmam.

1|0
    0|0
  • ırk mezhep ayrımına karsiyim kimse kimle evlenditme karisamaz

1|0
    0|0
  • Öyle şeyler kafaya takılsa, Türkler bile Türklere kız vermez :D

1|0
    0|0
  • başkalarının düşüncelerine gore yaşamıyorum

1|0
    0|0
  • Irk sorun olmaz

1|0
    0|0
  • bir dusunim olabilir olmayadabilir.
    önemli olan cikmaktir.

1|0
    0|0
  • inadına evlenirim :D :D

1|0
    0|0
  • Bir insanı kötü diye ayıramazsın.

1|0
    0|0
  • Evlenmem

1|0
    0|0
  • tanımak lazım bana zararı yoksa gerisi mihim degil

1|0
    0|0
  • Suriyeliyle bile evlenirim sevdikten sonra

1|0
    0|0
  • Irk derken lan bunlar japon kedi kopek yiyorlar evlenme dediği mi yoksa lan bunlar rus bunlar aldatır gibi mi?

0|0
    0|0
  • Arap ırkı dışında sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim ben

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gönül sevdi mi ırk renk din fark etmez

1|0
    0|0