Beyler bu yuzden mi sevgilim yok?

Süslenmem. Hic makyaj yapmam sacima sekil vermem. Dogal haliyle okula giderim. Yani sacimi tariyorum tabiki saci duz olanlar 200 derece yakip duzluyolar. Ben yakmiyorum sacimi. Kaşimi da almiyorm. Biraz sade giyiniyorum. Dikkat etmedgim oluyo arada😓😰 boyumda kisa. Bu yuzden dimi. Bakim temizlikle olur makyajla süslenmeyle degil. Egolu diyosunuz turk kizlarina ama bnde gram yok anlayisliyim. Uzulurum ama uzemem. Tabi siz dıs gorünüse baktginiz icin goremezsiniz kimsenin icini ve disariya yonelirsiniz

0|0
5|22

Erkekler Ne Diyor 22

• görmek isterdim seni acaba nasılsın ki? şimdi burda ki yazına bakarak senin iyi olduğunu söyleyemem karakter olarak

1|0
    0|0
  • Biraz bakım yap kendine kendinle ilgilen çıkar elbet birisi.

2|0
    0|0
  • kardeşim öncelikle her insan dış görünüşe bakmaz ve bir ikincisi yaptığın bu şey çok iyi en azından kendinsin rahat ol doğru yoldasın diğerlerinide fazla kafaya takma sen kendin ol

1|0
    1|0
  • Alakası yok. Bizde o kadar kendimize bakım yapıyoruz. Ama insanın kısmeti kapalıysa veya karşısına çıkacak kişi daha hazır değilsw bu senin karşına çıkmaz. Ama aşkı yaban ellerde arama kendinde ara. Rabbim sana bu dersi verdiyse bir aebebi yok mudur. Sen dua et. Kabul olmasını bekleme. Ama allah sabredenlerle beraberdir unutma... eig.

0|0
    0|0
  • demek ki çirkinsin

1|0
    0|0
  • Kendini Eşine sakla ilk vr son deneyimin o olsun. Haram sevdalara yelken açan geminin dalgası çok Olur.

0|0
    0|0
  • umarım kıçında kıl yoktur ve bacaklarında ve bir de bıyıklı değilsindir umarım. tüm bunlşar tamamsa eğer orijinal ve verimli bir kadınsın.

0|0
    0|0
  • iyi gel o zaman görmeden nasıl bilcez ego olmadıgını ne bileyim peki
    zaten makyaj sevmem

0|0
    0|0
  • ben içine bakarım

0|0
    0|0
  • Yani sen patnerin tipine onem vermez misin? Ici guzel olsun yeter diyosun yani

0|0
    0|0
  • yaş kaç acaba

0|0
    0|0
  • Yok sevgilin olmaz

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım da

0|0
    0|0
  • boşver seni beğenen böyle beğensin böyle sevsin

0|0
    0|0
    • 12gün

Yok iste boyle begenen

• 12gün

yani eğer gerçek sevgiyi bulmak istiyorsan seni beğenen böyle beğensin Zaten seni gerçekten seven ne boyuna nede makyajına bakar

• Görmeden bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Senin gibi dogal ve icten kiz kaldimi ya

0|0
    1|0
  • Yaş kaç

0|0
    0|0
  • Kaşlarını falan almakta temizlik gibi bir şey kıl tüy işini halletmelisin bence

1|0
    0|0
  • dış gorunusune önem ver

0|0
    0|0
    • 12gün

Niye siz veriyosunuz diye mi

• 12gün

ya da boşver sen boyle asabi asabi yalniz takil..

• 12gün

Asabi mi. Dıs gorunusten bahsediyosunuz bna.

• Yanii

0|0
    0|0
    • 12gün

Dışi suslu maskeli içi kokusmus kizlara gidin.. aglamayin sonra bu kizlar niye boyle

• 12gün

Tamam

• izmirde misin hadi sevgili olalaım aşka gerek duymuyosun baksana

0|0
    0|0
  • Gel alim seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni en ii bn anlarım ayniyiz benim de boyum kısa hiç makyaj yapmadım Kaş almam asla vs kendini uzme makyaj sahte güzelliktir maskedir emininki sn güzelsindir

1|0
    0|0
    • 12gün

Saol canım . Ewt guzel oldgumu soylerler illede majyaj yap suslen diyolar

• 12gün

Boşver sn kendin nasıl istersen öyle yap snn kimseye kendini beyendirmek gibi bir zorunluluğun yok

• 12gün

Aynen

• Ne yani millet dıştan bakıp beğenmeyince kötümü oluyo. Sen kendin ben tamamen dogal birim ama beni farketmiyolar die aglıyosun. Bir kız saclarını düzleştirmesi makyaj yapması kaşını alması bu onu kendisini böyle daha iyi hissettigi için yapiyo olması kendi tercihi guzele herkes bakar makyajli ya da makyajsız. Her kaşını alan saçlarını yapan makyaj yapan güzel olmuyo.

1|0
    0|0
  • Malasef ki bu zamanda disini begenmeyenin icini merak etmiyorlar :( keske etseler biz gibi

1|0
    0|0
  • üzülürsün ama üzemezsin :D hiç inandırıcı degil

1|0
    0|0
  • Hiç inandırıcı gelmedin ama çok mu çirkinsin😒

1|0
    0|0
    • 12gün

😂😂

• 11gün

Valla dil papuç😅