Neden böyle yaptı?

biriyle çok tuhaf biçimde tanıştım sonra iki hafta hep beni aradı görüştük. bana benden sonra birini bulursun felan diyordu bende bana belli olmaz diyip onu deniyordum ilgiliydi yeni tanışmıştık güven vermiyordu. eski sevgilisini unutamadığından bahsetmişti bir kez. bana kaç kişiyle çıktın demişti yüzümü çok süzerdi evlilikten bahsederdi bir kere hastaneye geldi benimle çok ilgileniyordu yanımdayken şarkı söylerdi gülerdik çok eğlenirdik yani. ama yakınlaşma olmuyordu fırsat vermiyordum bazen arkadaşız bazense evlenmekten bahsedrdi gönderme yapardı bende önce eski sevgilini unut derdim ama o kadar ilgili ve güzel zaman geçirdik ki sonra bana 4 gün cevap vermedi bende üstüne gittim bana sana dk dk hesap vermek zorunda değilim arkadaşız dedi o lafı o kadar ağrıma gitti ki neden o kadar ilgi niyeydi peki?

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaman geçirmek için

0|0
    0|0
    • 12gün

bir insan ona fiziksel yakınlık göstermeyen kızla zaman geçirmez bence

• 12gün

karşılıksız çok zor. çok teşekkr ederim

• 12gün

Karşılıksız olsa bile güzeldir ama çoğu insan acı verdiğini söyler... rica ederim ☺️

• İlgilen geri çekil taktiği diyoruz buna

0|0
    0|0
  • ayrilik vakti gelmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eskisinden yuz bulmus ya da irispi olmadigini anlamis baskasina bulanmia

0|0
    0|0
    • 12gün

sonra ben ona sana o fırsatı vermedim ki neden bana böyle bir cümle kullandın dedim zaten arkadaş olduğumuzu biliyorm seni insan olark merak ettim dedim o da ee gidecem artık etmezsn dedi çok garip ya gitti ve ben cevapsız sorularla kaldım kusura bakma çok uzun yazdım cevabın için teşkkür ederim

• 12gün

o zaman seni yanlis anlamis neden de sadece

• 12gün

anlamadım demek istediğini?

Yükleniyor...