Sizin yaptığınız en saçma şey neydi?

yaptığınız en acayip şey ya da saçma geçmişe dönüp gülebileceğiniz bişey ya da.
bnmki: kadın kılığına grip otostop çekmekti az daha çizdiriyodum kestaneyi

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Sevmedigim bir Kız vardı, babasını arayıp, kızına sahip çıksın demişdim. Kızının lez olduğunu anlatmışdım😄😄😄

1|1
    0|0
  • arkadasmla sobayı yakalım derken perdeyii tutuşturmustuk :) ilkokulda gıcık olduğum bir kız vardı arkadaşın aklına uyup kızın saçına sakız yapıştırmıstim.. Bide
    oyuncak bebeklerimin saçlarını kesip uzamasını beklemistim baya :) :) dahada vardir da hatırlayamadm. d

0|1
    0|0
  • Okulda yüzüme eyeliner la kedi çizip bütün gün öyle takılmak otobüsun camından millete dişlerimi one çıkarıp kafa sallamak hiç bilmediğim otobüse binip kaybolmak sesli gülmek yolda yürürken Özürlü taklidi yapmak

1|1
    0|0
    • 13gün

senle aynı evde yaşamak istedim bir an amaçsızca

• 13gün

En fazla uyurken yüzünü boyar makyaj falan yapardım biyere saklanır korkuturdum falan filan

• 13gün

bende sen sanki kediymişsin gibi davranırdım sana kızım perdeden uzak dur tamam getircem mamanı çişemi gitceksin sen felan hatta arkadaşlar felan baya prodüksyon yapardım la ebööööö

• Ya gidip banka lartımı atm de unuttum tam bir başlık örneği

0|1
    0|0
  • yuzume salak gibi makyaj yapip (amacsizca) pizzaciya rezil olmak ustune adamin karsisinda aptal gibi davranmak.

0|1
    0|0
  • birine toplu taşıma merkezinde bağıra bağıra ilanı aşk etmekti

0|1
    0|0
  • Eski sevgilimin annesini arayıp bankadan aradığımı söyleyip 5 bin lira borcunu bulunmaktadır demiştim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...