Kendimi içkiye sigaraya vurmak istiyorum?

Normalde bunlar aklima gelmezdi ama bayadır aklımda onceden dini ve ailevi sorunlar vardı düşünüyordum sadece ama şimdi arkadaşimın ve beni seven ama benim yol verdigim cocukla arkamdan demedigini birakmadigini öğrendim 3 sene herseyimi paylaştığım kişiler ikiside birbirleriyle beni çekistirmisler. bir sucumda olsa diğer arkadasima anlattim bu olayi hic takmadi asiri yalnizim sürekli her işte başarısızim sürekli yapılcak yeni işler arıyorum beni seven beni takıntı yaptı rahat bırakmıyor ailene soylerim diyorum öldürürum diyor sorunlarım daha da büyüdü özellikle ailevi arkadaş şokunu hala yaşıyorum cok ağladım kalbim kırıldı ikisininde bana demedigi kalmadı ne yavsagım kaldı ne havalım ne cimrim bencilim kötü yollu off offf yanımda kimse yok sadece okulda vakit geciriyorum sanki kimse beni sevmiyor bu sene sınava giricem ama calisamiyorum sürekli dikkat eksikligim var az once bir apartmanın önüne oturdum birisi resmen buraya oturma burası aile apartmanı kalk dedi çok dokundu sanki bisi yaptık derslerim fena degil ama artik cogu isim basarisizlikla suclaniyor herkes üstüme geliyor cok hayal kırıklığına ugradim sadece aile arkadas değil yalnızım artik yalnizlikta artik güzel gelmeye başladı canım sürekli sigara içki istiyor namaz falan kilip ibadetlerimi yapiyorum dua ediyorum ama artik hiçbir sey yetmiyor gibi zaten bunlarim çoğu da dini sorunlarımdan doğdu ne yapsam bilmiyorum artik hep içime atmaktan sıkıldım.. Haketmedigim ithamlar duymaktan çok sıkıldım

0|0
2|7

Erkekler Ne Diyor 7

• özet geçin

0|0
    0|0
  • Hiç kimse olmadığı yalan. Rabbim sabredenlerle beraberdir. İlla bir arkadaş istiyorsan. Tamam buyur arkadaş olduk.

0|0
    0|0
  • senınke oturuo içerim 👍

0|0
    0|0
  • Benim gibisin gel beraber olsun en iyi dostum alkol ve sigaradir

0|0
    0|0
  • Hikaye yazmışın ortağam la. Sonunda iyiler mi kazanıyor?

0|0
    0|0
  • İc bence. Rahatlarsin. Dini filanda dusunme

0|0
    0|0
  • sigara ve alkol sorunlarını çözecek mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kadar kolay olmamalı elbette yaşadığını bir sen bilirsin ama insan bu dünyaya elini kolunu sallaya sallaya mutlu olmaya gelmedi sürekli bir gelişim ve öğrenme içindeyiz. Karşına çıkan engellerin her birinden ders al ve tekrar ayağa kalk burada en önemlisi kendini sevmen, kendisini sevmeyen insan kimseyi sevemez demek ki yanlış bir ilişki ve arkadaş çevresi içindeymişsin ve bitmiş bundan sonra kendin için yapabileceğin şeylerin mücadelesini vermek zorundasın. Unutma her zorlukla beraber bir kolaylık vardır

0|0
    0|0
  • dini sorunlar ne demek? namaz ve dua yetmiyor ne demek biraz acabilir misin

0|0
    0|0
    • 16gün

kadınlarla ilgili işte her kadinın kafasina takabilecegi şeyler

• 16gün

kapanmakla mı ilgili

• 16gün

Huri çok eş falan kadinin geri planda olması

Yükleniyor...