Iliskilerde iki tarafin giyim tarzi birbirinin istedigi tarzda olurmu?

Kizlar ozellikle size sorucam bunu sundan sordum bayanlarda mesela clas giyinenler ozellikle topuklu rugan babet makosen loafer ayakkabi yaz sezonunda parmak arasi sandalet mini etek bikini giyinenler tum kombiniyle birlikte cok yakisiyor. diyelimki peki bir kizin anllattigim gibi bir giyim tarzi yok nitekim de her kizin boyle bir tarzi da yok erkek arkadasiniz size dediki soyle giyin bu kombinin altina iste topuklu rugan giy sana cok yakisir kisaca erkek arkadasiniz sizi onun yanindayken guzel ve seksi gorunmenizi istedi sizde erkek arkadasinizin istedigi sekilde giyinirmiydiniz. ya da bunu size hic teklif eden oldumu.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• giyime çok değil hiç karışmaz açık giyiynmemi istemez ve bende sevmemfakat sözlüm beni benden iyi biliyo fiziğine gider dediği bir elbise vardı gerçekten yakışmıştı erkeklerin zevkine çoğu zaman güvenirim :)

0|0
    0|0
    • 13gün

Yalniz sunu sorcam yeri gelmisken turk toplumunda basi ortulu olmasada kapali giyinenler fazla oldugu icin acik bir kiz gorduklerinde hemcinslerim icine giriyorlar farkindasin dimi

• 13gün

Peki erkek arkadasin diyelim aciklarda gozu kaldi ve sanada ayni sekilde giyinmeni isterse terk mi etcen.

• 11gün

Başta innamamıştım çok araştırdım ama kimseye bakmaz bile :) aile yapısı izin vermez o sevmez falan isteyemez yani yaza evleniyoz istemesin bir zahmet

• yemisim onun yanına yakismayi. ahirette omu olcak yanimda beni omu kurtaracak ta orami burami acayim😒😒

0|0
    0|0
    • 13gün

Yalniz yasarsin sende ahirete kadar

• 13gün

Afedersin cumle hatasi yapmisim erkeklerde sunu farkediyorsundur acik bir kiz gorduklerinde mini etek giymis olsun sanki ilk defa gormus gibi gorgusuzce bakiyorlar bu durum icin ne diyorsun

• 13gün

ikisinde de hata buluyorum. kızlar giyiyor ay suna bak nasıl bakıyor diyolar istemiyorsan giyme kızım bu kadar basit. ha erkeklerde suçsuz demiyorum. ne demis hz ali erkeğin tesetturu göz kapaklaridir onlarda bakmasınlar bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...