Hepinize +1. Ne olur cevap verin. Benim için çok önemli. Ne yapmalıyım sizce?

Eltimle tartışmıştım.6 aydır küsüz eltimle. Kayınbiraderim (küs olduğum eltimin kocası) iyi davraniyor bana. Ama öyle bir şey yaptı ki bana, eşimle tartışmıştım. Eşim benim ağzımdan çıkan her şeyi abisine anlatıyormuş. Kayınbiraderim herkesi toplayıp evime getirdi. Mahcub etti beni. Kızdı bana. Sizce ben laf getirip-götüren, ispiyoncu kayınbiraderime nasıl davranayim? Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kayınbirader nedir yav 😊

1|0
    0|0
    • 11gün

Kocamın abisi

• 11gün

😂 😂

• 11gün

İyii bakalım ama söz versin bidaha anlatmıcağına garantiye al kendini 😀

En İyi Kız Görüşü

• Laf getirip-goturen kisi eşiniz bence su durumda. Sizin konustuklarinz aranizda kalmalidir abisine anlatmamali. Sizi mahcup etmesine izin vermeyin cevbinizi verin eger hakliysaniz. Çünkü siz sustukca ezerler sizi. Ama guclu durursaniz cekinirler size boyle davranmaya. Tabiki esinizin ailesi oldugu icin saygılı cevaplar verin yani cevap verin derken kendinizi savunun anlaminda soyluyorum. Dediğim gibi esinizle de konuşup size destek olmasini saglayin. Ailesine karsi sizi korumali.

2|0
    0|0
    • 11gün

Zaten kayınbiraderimle telefonda konuştum. Ağzının payını verdim ona

• 11gün

Sence kayınbiraderimin oğlunun mevlüdüne gideyim mi?

• 11gün

Bence git kötü olan sen olma

Erkekler Ne Diyor 2

• evime sokmazdim

1|0
    0|0
  • Sorun esinde de var...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence kayınbiraderinin değil kocamı bu konu da uyarman lazım ikinizin arasındaki şeyleri niye başkasına anlatıyor ki...

2|0
    0|0
  • Sen önce kocana kız bence ikinizin arasında kini gidip kimseye anlatmaması lazim zaten araya aileler girdi mi o zaman karışır isler
    Sizin evinizde olan sizin evinizde kalmalı koçan yapmış en büyük hatayı

2|0
    0|0
    • 11gün

Kocamada kızgınım zaten. Kocam cezasını çekiyor. 56 gündür ilişkiye girmedim

• 11gün

O zaman yaptığı hatayı da koçan düzeltsin her şeyi nasıl abisine anlattiysa bu konu hakkinda da abisini uyarsin ayıp yani
      Sen nasıl benim eşini insanların önünde küçük dusurursun diye sorsun

• Bence sen esıne biseyler yap onasıl ki her aoledigini solemis yani olacak ismi karı koca arsında kalır biradere gelincede oda karı gibi laf mı tasıyor konusma soguk davran

2|0
    0|0
  • Eşiniz hatalı, zaten bu gibi durumlarda diğer insanlarla yüz göz olmak yerine eş dengeyi kurabilmelidir, eşinizle konuşun bence

1|0
    0|0
  • Senin kocanda kabahat ağzı biraz gevşek sanırım madem dedikoducu karılar gibi sizin aranızdaki şeyleri dışarı anlatıyor o evdeki 4 duvar niçin var o zaman kocan onlara anlattıkça onlarda bire bin katıp sana geri getiriyolardır evinizin içindeki şeyleri dışarı taşımayın kol kırılır yen içinde kalır

0|0
    0|0
  • eşine kızmalısın önce daha sonra sana nasıl davranıyorlarsa sen de öyle davran

1|0
    0|0
  • Sen önce eşine çare bul

1|0
    0|0
Yükleniyor...