Erkekler , kızları neden gözünde büyütüyor?

Türk erkeklerinin çoğunda bu psikoloji var. Kızlar gerçekten iyi psikolojik baskı kurmuş. Bir erkeğin boyum kısa , yakışıklı değilim yok zengin değilim. Kızlar bana bakmıyor. Bu kadar eziklemeyin beyler. İdda ediyorum tavlanmıcak kız yoktur. Sadece onun dilinden anlamalısınız. Kızların bu oyununa gelmemelisiniz bence. Onlarda biliyor durumun bu olmadığını. Sen erkeksin ve güçlüsün en basitinden bunu unutma. ve büyütmeyin. Benim düşüncelerim bunlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok güzel konuya egilmisin bazı kızlar dmen lazimdi ama neyse bence insan zaten çok önemli biri olarak kendisini ezdirmemesi lazim.

0|0
    0|0
  • Beni asla tavlayamazsın

1|0
    0|0
    • 14gün

Lezbiyen misin?

• 14gün

Erkek olmasa o mücevherin anlamı olmaz kaldıki çok kadın var ve hepsi bir hazine değil
      Hazine herkesde olmaz

• 14gün

mücevher olmasa kasa boştur

• bir kız olarak haklı olduğunu düşünüyorum. tavlanmayacak kız yok dediğin gibi sadece onun o noktasını yakalamak bilmek gerek.

0|0
    0|0
    • 14gün

teşekkür ederim dürüst kızları hep takdir etmişimdir

• 14gün

rica ederim bende teşekkür ederim

• kızlar boya posa paraya değil adamlığa bakar

0|0
    0|0
    • 14gün

I ıh adamlık vs seyler kızları cezbetmez adam olsun yeter diyen kız adam olmayanı sever herzaman

• 14gün

aşık olduğunda davranışlarına kaşını kaldırışına gözünün kırpışına kadar seversin onun dış görünüşünü değil kalbini seversin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...