Türkiye'de gurbetçiler neden sevilmez?

Türkiye'de gurbetçiler neden sevilmez?

Güncellemeler:
Guncel
Guncelll

0|0
1531

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü insnalarda anlamsız bir ön yargı var kulaktan dolma sözlerle ötekilestirmekten başka bir şey yapmıyorlar, bir kişi nerde yarsarsa yaşasın oranın kültürlerini almışda olabilir.. seçimler insanlar için bu yüzden cahilce kişiliksizce bunu vurgulamak hoş değil, onlarda hala aynı sıcak samimi yaklaşımları bulabilirsiniz , ayrıca bayağı çok sevdim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevilcek yani yok bir cogunum dotu kalkmis oluyor sansin ki almanyanim yarisini satin almislar tabi hepsi icij demiyorum

1|1
    2|0
    • aynen katılıyorum havalarından geçilmiyor çoğunun sorsan orada golf sahası temizleyip bulaşık yıkıyordur ama buradaki tavrına baksan merkelin sağ kolu gibiler :D tabi hepsi aynı değil ama çoğundaki durum bu ;)

• @kupakızıı06 aynen öyle çoğunun arabası bile yok olanında kendi arabasıyla gelmeyip lüks araç kiralayıp geliyorlar :D neyin egosuysa artık

• @storm_27 aynen bide gelirkem nutella falan getiriyorlar ya hepten dusuyorlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• adam olmayanı sevmeyiz. hem ülkenin vatandaşı ile eşit hatta üstün hakları olup hem de pzvnklik yaparlarsa sktiri çekeriz, kusura bakan baksın

1|0
    0|0
  • Bu ülkedeki tüm kadınlar ülke dışındaki gurbette olan Türk hanımlarının tırnağı olamaz.
    Kim diyor sevmiyor diye.
    Ha genel anlamda ne negatif ne de pozitif bir düşünceye sahibim.
    Gurbetçi kızları tanıdım ama gurbetçi aile hiç tanımadım.

1|0
    1|0
  • Geneli görgüsüz ve avam olduğu için olabilir

0|1
    1|0
  • hayır..
    onları çok seviyorum çünkü annem de herşeyden fazla değer verdiğim rahmetli dedem de onlardandı..
    ayrıca, orada pis Türk burada gurbetçi..
    bir ömür arafta kalan insanlar..

0|0
    0|0
  • Gorgusuz oluyorlar genelde

0|0
    0|0
  • Severiz ya

0|0
    0|0
  • ben severim

0|0
    0|0
  • Almanya'da yabancı, Türkiye'de almancı

1|0
    0|0
  • sevilir

0|0
    0|0
  • Genelleme yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Severiz neden sevmeyelim.

0|0
    0|0
  • Gurbetçiler komik insanlar ben severim

0|0
    0|0
  • normalleri seviilmezken şaşırmamak lazım

0|0
    0|0
  • ben genel olarak insanlardan nefret ediyorum tüm dünyadaki.
    alınmayın lan üstünüze üzülürüm.

0|0
    0|0
  • kıskançlıktan. siz medeni bir ülkede yaşarken burdakilerin ne olacağı belli değil.

0|0
    0|0
  • görmemiş ve gösteriş meraklısı oluyolar cunku. sokakta bagıra bagıra almanca konusmalar felan..

2|0
    1|0
  • Şanlı bayrağımız bunu yapanlar kadar alçak şerefsiz ve vatan haini yoktur. Sevmemek ne alaka.

0|0
    0|0
  • şişirilmişler

0|0
    0|0
  • Niye ne güzel euro getiriyolar biraz cimriler ama olsun

0|0
    0|0
    • Cimrilik Değilde Gurbetciler Diye zengin olucak değiller Olmayınca Veremiyorlar doğal
      olarak

• Vicdan Yok ya gurbetciyiz diye zengin saniyorlar 😂 nerelere gitmiyorlar ki

• @ariyaasin buralara gelmedikleri kesin 😂😂

• Ne alaka

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 14

• mesela? hangi gurbetçiler bazılarının milletlerinden dolayı

0|0
    0|0
  • aynen burda yabanciyiz
    orda yabanciyiz yerimiz yurdumuz yok gibi...

0|0
    0|0
  • Gel olarak sonradan gorme tavrinda ve Turkiye'yi ezikleme modunda olduklarindan dolayi. Tabi bu bir genelleme herkes oyle degildir.

0|0
    1|0
  • Bende Almanyada yasiyorum sevilmedigimizi sanmiyorum ama bize almancilar denilmesinden hic hoslanmam mesela. Evet bazilari görgüsüz olabiliyor kendilerini birsey sana biliyorlar ama genelleme olmasin.

0|0
    0|0
  • Gösteriş meraklısı oldukları için. tek göz odali evde otururlar türkiyeye geljnce sanirsin arap emiri edasiyla gezerler ortalikta :D ulan orda dötünüzde don yok ay sonunu zor getiriyorsunuz paraniz değerli diye ne bu hava

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum anlamda veremiyorum türkiyeye gidiyoruz kendi vatandaşlarımız burun kıvırır buraya geliyoruz buradakiler burun kıvırıyorlar iki cami arasında kalmış beynamaz gibiyiz.

0|0
    0|0
  • artık orayı türkiyeden fazla benimseyebildikleri için

1|0
    0|0
  • Bana sevmeyeni denk gelmedi de cok onyargilari var

0|0
    0|0
  • ben seviyorum şahsen

1|0
    0|0
  • Öyle bişi yok