Adana'da terör saldırısı oldu ve kimsenin umrunda değil. Neden?

Adana kimsenin umrunda değil. Adana sandığınız gibi kekolardan oluşmuyor arkadaslar.

Haberler kekoların haberlerini yaparlarken sıraya giriyorlar ama şu terör saldırısının haberini bile yapmıyorlar kimsenin de umrunda değil.

Adana'nın yarısı keko ise yarısı da en aydın insanlardan oluşuyor.

Neden kimsenin umrunda değil? Adana unutulmuş bir şehir mi? Sadece dalga amaçlı mı akla gelir?

http://haber.sol.org.tr/toplum/adanada-bombali-saldiri-2-kisi-hayatini-kaybetti-31-yarali-176793

Adana'da terör saldırısı oldu ve kimsenin umrunda değil. Neden?

Güncellemeler:
17gün Ve bu sorum bile önemsenmiyor. adana ile ilgili dalga geçme amaçlı soru sorsam herkes gelirdi. Ya da bu patlama İstanbul'da olsa yine herkes gelirdi soruya.
17gün Ben cevabımı aldım teşekkür ederim.

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Patlamaya alıştılar artık ondan bu kadar tepkisizler. Ayrıca Çukurova insanı keko falan değil içimize soktular her yöreden insanı ondan sonra adı çıktı

0|0
    0|0
    • 17gün

Kekoların nereden geldiği belli. Adanaya keko demek, bağcılara bakıp istanbula keko demekten farkı yok

• bir ülkenin patlamalara şehit haberlerine alışması kadar kötü bisey olamaz herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• keko konusunda İstanbul'da daha çok keko var. ben de haberlerde görmedim üzüldüm

0|0
    0|0
    • 17gün

Adananın tamamı keko olarak biliniyo. İstanbul ile adananın insan karmaşası aynı.

• 17gün

capslere bakıp böyle bir tanımlamaya giden insanlardan hayır gelmez boşverin onları

• Køtu olmus allah rahmet eylesin medya ne durumda?

0|0
    0|0
Yükleniyor...