Homofobik Birisi Misinizdir? Ve Bu Konudaki Kimliğinizi, Ne Ölçüde Bir Tanıma Sokuyorsunuz?

Sorsan herkes kendini, heteroseksüel olarak anımlar. Mesela ben heteroseksüelim, ama sahici ve ciddi bir heteroseksüel erkeğim... Samimi ve dürüst bir dille, bunu söyleyebiliyorum. Ama bazıları var yanar döner davranıyor, bu konuda... Ve Türkiyenin istatistiklerine bakıldığındada, bir sürü lgbtci kişi sayısı mevcut... Cinsel kimliğini gizleyen yani... Bakalım bu sitede en çok hangi, cinsel kimlikteki kişi sayısı mevcut...

• Aseksüelim.
    12% (1)9% (1)11% (2)Oy Ver
  • Gayım.
    0% (0)18% (2)11% (2)Oy Ver
  • Biseksüelim.
    0% (0)18% (2)11% (2)Oy Ver
  • Heteroseksüelim.
    62% (5)55% (6)58% (11)Oy Ver
  • Lezbiyenim.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Transseksüelim.
    12% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Travestiyim.
    14% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Heteroseksüelim. Ve homofobik değilim kimsenin kişisel hayatı beni ilgilendirmez herkes nasıl mutluysa öyle yaşasın

0|1
    0|0
  • heteroseksüelim

0|2
    0|1
  • Benim içinde bulunduğum kategori eklenmemiş ankete.

0|1
    0|0
    • 15gün

Pardon crosdresser mısınız?

• 15gün

Bence çok az bir azınlık sizin gibi düşünüyor bence azımsanacak ve kanıksanak bir durum... Tamam öyle büyütülecek ulu ve de yüce bir şey yok ortada kişi tabi ki de bir başkasının zekasından veya entellektüel düzeyinden etkilenebilir fakat görsel materyalede görünüş olaraktan az çok yaşa hitaben önem verir Veya görselliği zekadan bir tık önde tutar eşit tutacağı yerde ama siz bn yapmıyorsunuz dikkatimi ve ilgimi çekti gerçi ben hem sempatik gelebilecek çirkin bir adam sayılmayan hem de zeka seviyesine güvenen biriyim ama yine de diğer erkek arkadaşlara bu tarz meselelerden ve konulardan ötürü kız arkadaş eğilimi ve edinme konusunda az çok yol açılabilir düşünüyorum. Keşke her bayan sizin gibi aynı fikre sahip olabilse... Peki küçüklüğünüzde yetiştirilme tarzınız nasıldı diye bir soru yöneltsem yine bu şekilde bilgili donanımlı ve de konuşmalarına tecrübe ve olgunluk katabilen ama aynı zamanda ise yine hiperaktif ve de yerinde duramayan bir çocukluk mu geçirdiniz? :)

• 15gün

Yanlış düşünüyorsunuz bence tekrar söylüyorum benim gibi düşünen bir çok kişi gördüm. Zeki olsun isteyen bir çok kız vardır. Bende elbet görünüşe de önem veriyorum ama görünüş olup zeka olmadıktan sonra çok ilgimi çekmiyor. Mesela matematik çözebilen kişi kız erkek farketmeksizin ilgimi çeker havalı bulurum. Tarih bilgisi iyi olan kişi de aynı şekilde. Yani bir şeylerde yoğunlaşmış olması gerek. bir söz var çok hoşuma gider "Bir konuda her şeyi, her konuda da bir şeyler öğrenin " gerçekten yapılması gerekiyor bunun ve hayat felsefem haline geldi diyebilirim :) Aslında bakarsak farklı yetistirildigimi düşünmüyorum. Hayır hiperaktif değildim hala da değilimdir. Neden bu düşüncede olduğumu bilmiyorum eskiden olan bir şey etkilememistir bence, bilemiyorum ama daha havalı geldi hep. Belki de ben ne sayısal ne de sözel de tam olarak yogunlasamadigim ikisinden de azar azar olduğu için aslında hiçbirinin tam olmadığından dolayı bunu başarabilen insanlar ilgimi çekmiştir burdan doğmuştur bu görü

• Heteroseksüelim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aseksüelim. Utanmadan söylüyorum

1|1
    0|0
  • Gayim

0|1
    0|0
  • Heteroyum, homolara fobim var.. Ölmelidirler, toplumda yerleri olmamalı..

0|0
    2|3
Yükleniyor...