Günaha girmeden nasil ölünür?

soru bu arkadaşlar?

0|0
3|14

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 14

• ortadoğuya falan kaçsam, cihata gitsem diye düşünüyordum ergenken ama orda kim haklı, kim haksız karışmış. b. k yoluna gider insan orda. intihar da edemiyoruz ama ben düşünüyorum. belki deli statüsünden yırtar mıyım acaba diye. kötü bir bunalımdayım, düzelemiyorum. gittiği kadar yaşıyorum bakalım. bu insanlar bir halttan anlamıyor. beni bir tek Allah anlasın yeter

0|0
    0|0
    • 15gün

bu gidişle köyün birine yerleşip insanlardan uzakta ölümü beklemek

• 15gün

şansa zühürtüm hacı bir de. imkan olsa asla bunların içinde durmam.

• Sultan Murat Tümen Komutanlığına kaydol.
    Türkmenler şu anda hem kendileri için, hem de Türk Cumhuriyeti için şehit oluyor...
    Günahsız ve Ahiret sağlam...

0|0
    0|0
    • 15gün

bak guzel bu nerden ulasabiliriz ki

• 15gün

inşallah

• 15gün

Amin ve Emanullah.

• Kiralık katil tut, haberin yokken öldürsün seni

0|0
    0|0
  • hakkariye tayinini çıkar. kumandanından izinsiz pkk lıların inine gir geceleyin gizlice. alayını tara. şehit olmazsan bir daha aynısını yap

0|0
    0|0
  • Sadece peygamberler günah işlemezler. Kullar işler. Kimi az kimi çok.

0|0
    0|0
    • 15gün

Yazıma detay ekliyim Peygamberlerde kuldur ama günah işlemezler. Çünkü Günah işleyen bir peygamber ümmede örnek ve rehber olamaz bu yüzden günahtan muaftırlar.

• Ölmek istiyorsan günahına sevabına bakmayacaksın o zaman. Ecelin gelmeden de ölemezsin biliyorsun.

0|0
    0|0
  • haberin yokmuş gibi öl kanka :)

0|0
    0|0
  • Evlen :D

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey senin riskin belli alacağın nefes belli ecelin gelmeden ölemezsin ölünce kabir var azab var sorgu sual var hazirmisin bunlara

0|0
    0|0
  • Ecelinle ölürsen

0|0
    0|0
  • İntihar ederek

0|0
    0|0
  • 50000 tl ver bana bitireyim işini kanka

0|0
    0|0
  • ecelini bekleyerek kardeş

0|0
    0|0
  • Doğuya gidelim gel ben öyle planlıyorum asker olarak hem vatan uğruna şehit oluruz ne güzel

0|0
    0|0
    • 15gün

ben çok isterdim asker olmayı ama sağ gözüm görme sıkıntisi var yani asker bile olamiyorum ya of be

• 15gün

aynen ole askere gidenler degerini bilmiyorlar ama elimden hicbirsey gelmiyor da

• 15gün

Sıkma canını Allahın takdirine onun varlığına inan kaderinden şüphe etme yoksa bakacak olsan herkes işsiz kafayı yiyoruz yavaş yavaş yani

Yükleniyor...