Yine mi Adana ya? Bu Adanalılar ne içiyo :/ ?

Adana valiliği önünde terör saldırısı olmuş :/

Yine mi adana ya. Bu adanalılar olay yapmadan duramıyor mu?

Dünyanın en yaşanılamaz şehri Adana sanırım.

Güncellemeler:
14gün ben üzüdüm siz lafı nerenizden anlıyorsunuz ya. her gün olay olmuyor mu adanada :/

0|0
5|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Terör saldırısı bu. Adana ile ilgisi yok

0|0
    0|0
  • Adana Türkiye de görebileceğin en güzel şehirlerden birisidir.

0|1
    1|0
    • 14gün

3 4 tane aslen adanalı olmayan Mezopotamya conosu yavrusu çıkıp saçma sapan bir müzik yaptı diye adanadaki herkesi öyle sanıyorsunuz heralde adana MHP lidir mesela bu 1 yerli halkı %100 türk tür. Şehir gayet turistik gelişmiş bir şehirdir. İnsanları çok delikanlıdır korkusuzdur. İstanbul'un bir etilerine bak bir bagcilarina ben İstanbula kötü diyormuyum

• Kezban insallah bombayı yutarsında içinde patlar

0|0
    1|0
  • aslında gayet yaşanılası bir şehir adana ama insanlarda yanlış algılar oluşturuluyor, ben adanalı değilim ama adana da yaşıyorum ve inan gayet modern ve aktivitenin bu kadar bol olduğu bir şehir daha bulamassın türkiye de

0|0
    0|0
  • Eğlenceli ama

0|0
    0|0
  • bu ne saçma bir soru

0|0
    0|0
  • çok mu komik bu olay adana merkezdeyim belkide türkiyede yaşanacak en güzel yerlerden biridir adana

0|0
    0|0
  • yahu ne alakası var. olay terör saldırısı kavga dövüş bir şey değil ki. ikisi çok farklı şeyler.

0|0
    0|0
  • Cay knk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nasil bir zihniyet seninki olay yapamadan duramiyor diyosun bide sanki adana halki yapiyor bende adanliyim adanada yasiyorum adam akilli konusun. cokta guzell yasaniliyor tatlim o olayda ordaydim bugun. her insanin her sehirin basna gelcwk bisey duzgun paylasim yap

0|0
    0|0
  • Nasil bir dusunce bu ya? Sanirsin zevk icin keyif icin olay yasiyoruz. Bugun ki patlamada ölen ve yarananlar keyif icin mi öldü? Her sehirde olay oluyor. o halde Türkiyeyi terket

0|0
    0|0
  • terör heryerde var

0|0
    0|0
  • Terör her yerde var

0|0
    0|0
    • 14gün

Adanada değil sadece Türkiye nin her yerinde her gun olay oluyor abartmışsın Adanalı değilim ama gayet iyi insanlar yargısız infaz yapma

• Terör saldırısı olmuş Adana'ya özgü değil Neden bu kadar Adana şehri garip anılımıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...