Kızlar, sizin beklentilerinizi kimler bu kadar yükseltiyor böyle?

Kızlar sorum sizlere izmirde yaşıyorum genelde baktığım zaman kızlarda sanki hiçbir manevi beklenti yokmuş gibi bütün düşünce para, kariyer, güç. Tamam anladımda hiç duygusu olmazmı? bir bayanın. Genelde karşılaştığım hep maddi anlamda beklenti ve o kadar fazlaki. Kim bu kadar şişiriyor sizi anneniz mi? yoksa hemcinslerim mi? Yoksa ben mi yanlış anlıyorum. Eğer yanlış anlıyorsam lütfen maddi veya manevi beklentilerinizi yazarmısınız.Çünkü genelde gördüğüm kadarıyla türk kızları aynı frekanstaki erkekleri tınlamıyor çıtalar yükseklerde.

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Anladığım kadarıyla maddi sıkıntı çeken kızlar evlendiğinde de çekmek istemiyor karşımdaki bu rahatlığı sağlasın istiyor, maddi açıdan rahat büyümüşte aynı hayatım devam etsin hem de daha iyi şekilde diyor. Yani beklentileri olduğu konumdan hep yüksekte oluyor. Bu beklentiyi yükselten değişiyor eğer annesi maddi sıkıntı çektiyse kızına bunu öğütlüyor ya da abaza erkekler kızın beklentisini yükseğe taşıyor. Bu bana bakıyorsa daha iyisi de bakar psikolojisi. Ben eşimin aynı denklikte olmasını isterim açıkçası. Yani ben 2 bin mi kazanıyorum o da 2 bin kazansın.

0|0
    0|0
    • 11gün

Çok güzel yazdın mantıklı şeyler dediklerin ama ben zengin değilim mesela sadece zenginliğim için biri hayatıma girecekse sanki ben onu satın almışım gibi çok saçma geliyor o zaman diyimki ben zenginim sana istediğin hayatı yaşatıyım olurmu böyle birşey.

• 11gün

Yok olmam merak etme :) dedigimi cok iyi anlamissin cok tesekkur ederim oncelikle fakat suda varki o kizlara ben baktigim zaman bir gul koklatasim geliyor icimden ama birde ic dunyasini goruyorumki sirf menfaatti diye iliskisinden cani yanmis sonra ben karsisina cikinca ikna edemiyorum bile davranislarimlada gostersem o kadar yanmiski cani ben yinede onun icin bir hicim

• 11gün

Şanssızlığın yanlış kişilere denk gelmen demek ki. Gerçekten sevince kadınların gözü görmüyor çoğu şeyi cidden. Gerçekten seveni bulursun inşallah.

• Kimse

0|0
    0|0
Yükleniyor...