Abilerim, Ablalarım bana gerçekten bir dost tavsiyesi lazım. Para işi bu. Önerileriniz nedir?

Ben ünv okuyorum 1. sınıf babamın yolladığı para bana yetiyor. Ben ünv 4 de araba almayı düşünüyorum. Babam kredi çekme dedi ben yollarım dedi. Fakat ben babamdan gizli, devletin veridiği 19.200 tl kyk kredi bursunu çekip 4 sene biriktirip bu 4 senenin sonunda 19. 000 tl nin üzerine 10 tl daha koyup araba almak istiyorum. Babamdan habersiz böyle bir işe kalkışayım mı? Babam kredi çekersen az para yollarım diyor. Ama ben o kredi parasını biriktiricem. Sonuçta ben ileride araba alıcam 30.000 tl kredi çeksem 40.000 tl olacak faizle. Şimdi devletin verdiği 19.000 tl yi çeksem ünnv bittikten 2 yıl sonra FAİZSİZ bir şekilde alacak daha mantıklı değil mi?

Güncellemeler:
10gün 10.000 tl koyacam pardon
10gün Bu arada Makine mühendisliği okuyorum 4 yılın sonunda 2 yıl içersinde iş bulurum diye düşünüyorum..

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim bir kere iş bulurum diyerek yola çıkma 4 senelik diploması olan personeller yanımda asgari ücretle çalışıyor borçla iş yapılır fakat zevkin veresiyesi olmaz aklında olsun yinede sen bilirsin bazen yaşamak gerekir anlamak yetmeyebilir

0|1
    0|0
  • Kredi ödemekle uğraşacaksın

0|0
    0|0
  • habersoz iş yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...