•Zeki insanlar: Az uyur, hızlı düşünür, kolay öğrenir, çabuk alışır, •zor vazgeçer. etrafına bir bak zeki insan varmı?

•Zeki insanlar: Az uyur, hızlı düşünür, kolay öğrenir, çabuk alışır, •zor vazgeçer. etrafına bir bak zeki insan varmı?

1|0
15|9

Kızlar Ne Diyor 15

• ben zekiliği bu kategorilere sığdıran biri değilim. benim için zeki insan çok okuyan çok soru soran çok sorgulayan gözü açık plan yapmada başarılı gibi özelliklere sahip olmalı ve çevreme baktığımda zeki bir insan yok. senin saydığın özelliklere bakarsak çoğu insan yavaş düşündüğü kabul etmez yavaş öğrendiğini de kabul etmez gerisi var. bizim ülke ego kaynadığından...

0|0
    0|0
    • 15gün

herkes kendini alim sayar o ayrı birşey bunlar da bir kriterdir başlangıç açısından az uyumak zihni diri tutar az yemek zihni diri tutar beynin iyi çalışması sindirim sistemine bağlıdır.
      kararının arkasında durmak kişiyi başarıya götürür şyş plan yapan iyi karar alır ve ondan vazgeçmez.
      uyum sağlamak kolay birşey değil hızlı düşünmek ve olaylarda soğukkanlu olup hareket etmek te zeki br insanın göstergesi.
      herkes ben de yapıyorum der teoride ama pratikte bu dedikleri gibi olmuyor.

• 15gün

dediklerin yararlı şeyler zararlı değil bu nedenle yanlışlayamam. senin bu saydığın özelliklere sahp her insan zeki değil. özellijle bu sitenin %98 i g. zekalı hani sağlıklı bir ortamda bunu sorsan neyse. ayrıca dediğim özelliklere sahip insanların senin saydıklara oranla zeki olma olasılığı daha yüksek

• 15gün

Bu sitenin değil ülkenin çoğu öyle tembellikten hepsii buda taa beneklikten geliyor
      Senin saydığın şeylerde çok önemlidir

• Valla 10 saat uyumazsam it gibi olurum, bide acıkırım o gün. Bırak zeki olmayı, düşünmeye kafam olmaz ki:)

0|0
    0|0
  • Hepsi var

0|0
    0|0
  • Ya bunların hepsi bende var ama zeki olduğumu düşünmüyorum 😂

0|1
    0|0
  • çok uyurum diğer heosi var

0|1
    0|0
  • Kendimi gördüm bu şıklarda ama

0|0
    0|0
  • Hepsi bende mevcut

0|0
    0|0
  • Vardır herhalde. 😏

0|0
    0|0
  • Ve zeki insanlar ben zekiyim demeye ihtiyaç duymazlar.

0|0
    0|0
  • Sen varsin 😃

0|0
    0|0
  • Ev arkadasim

0|0
    0|0
  • Sadece az uyur kısmı uymadı 8 saat uyuyorum. Eritafımda vardır elbet benim fatkına varmadığım

0|0
    0|0
    • 15gün

çok uyumak zihni tembelleştirebilir

• 15gün

8 saatten daha az uyumak beni sersdmleştiriyır. Bence uyku kişiye göre değişiyor

• 15gün

tabi bünyeye görede depğişen birşey bu ya da alıştırmayla lakalaı hangi saatlerde daha verimli uyunur onuda bilmek gerek

• Var. annem 😍

0|0
    0|0
  • Ben hariç herkes zeki..

0|0
    0|0
  • Bu tanım bana çok uyuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...