İnsanlarla muhabbet kuramıyorum ne yapabilirim?

Bakıyorum etrafımdakilere herkes birbiriyle konuşuyor gülüyor eğleniyor bense ancak onları izliyorum. Aslında ben konuşmaya çalışsam konuşacaklar belki ama gerçekten konuşacak bişey bulamıyorum. Hakkımda düşüneceklerini fazla önemsiyorum. Ne yapiim ben?

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakkında iyi şeyler düşünecekler, çünkü iyi birisin. Güzel konuşuyorsun. Gevşek, oynak bir kız olma yeterlidir. Yani öyle yersiz şeyler konuşma, düzgün konuş, oran buran oynamasın derler ya. O zaman sorun yok, kötü düşünmezler hakkında. Ben de istediğimle muhabbet kurabilirim de, onlar istemez. Yanına gidip selam versem konuşmaz yabancı birisi. :D

0|0
    0|0
    • 15gün

Kimle konuştuğuna bağlı bu arada... Nasıl konu bulamıyorsun? Kişiye göre değişir bu. Yabancı mı, arkadaşın mı, sevgilin mi? Kim yani bunlar... Ona göre, her daim konuşulur ya. Ben hep uzun yazıyorum, bir sürü şey. Bitmiyor. :D

• 15gün

Rahat olmaktan geçiyor... Ben her an girerim, eee durum ne derim. Yani eğlenceli, mizahı seven birisi olmalısın. Şaka kaldırabileceksin, o zaman rahat olursun. :D

• 15gün

Şaka kaldırmakta falan sorun yok ama çok özgüvensizim konuşamıyorum🙈

• Sosyal ortamlara takıl...

0|0
    0|0
  • Kendini özgür bırak

0|0
    0|0
  • Sal gitsin dök içini eğlen espri yap kimse alınmaz burda

0|0
    0|0
  • Böylesi daha iyi kanka boşver