İlk kez intikam isriyorum?

bir kız arkadaşım vardı. gerçekten dost zannederdim bana bir iş buldu sonra o işte arkamdan kuyumu kazdı. güvenimi kaybettim ve şimdi karşıma çıktı bilmiyorum ne yapsam boşversem mi öcümümü alsam? nasıl yaparım sinsilik intikam almakla ilgili malesef çok safım 😞

0|0
2|10

Erkekler Ne Diyor 10

• imtikam almayacan kafa göz dalacan. en hayırlısı bu bence

1|0
    0|0
  • ona kendini öyle bir sevdir ki sensiz yemez içmez olsun sonra bir anda bırak sudan çıkmış balığa dönsün :)

0|0
    0|0
    • 11gün

eskiden yediğimiz içtiğimiz ayrı gştmezdi her özelini benimle paylaşırdı ben de onunla zor olmaz belkide 😊

• 11gün

onun sana yaptığını yap arkasından kuyusunu kaz arkadaşlarıyla arasını boz sevgilisini elinden al sahip olduğu ne varsa al onun elinde :)

• Selami sabahı kes yeter

0|0
    0|0
    • 11gün

1 senedir asla görüşmüyoruz zaten şimdi abimin iş yerinde düşük bir pozisyonda çalışıyormuş

• 11gün

Intikam alman şart mi

• 11gün

Canım çok yanmıştı şimdi kendi beni abime eşine sorunca iyice sinirlendim cidden ne yapsam bilmiyorum becerebikir miyim onu da bilmiyorum

• boş ver es geç

0|0
    0|0
  • Boşver intikamı boka sarar sonra, bence hiçbirşey yapma asaletin ve dürüstlüğün seni yükseltir. Tabi yine de dikkat et tekrar zarar vermemesi için.

0|0
    0|0
  • dişe diş kana kan intikam intikam

0|0
    0|0
  • Öcünü al aklına ne gelirse

0|0
    0|0
  • İş hayatı ne yazık ki böyle, bende buna benzer birkaç olay yaşamıştım..

0|0
    0|0
    • 11gün

nedense erkekler böyle birşey yapmaz sanıyordum çok zor bir durum dimi?

• 11gün

Bu işin cinsiyetle ilgilisi yok desem, karakter meselesi gerçekten. Hele bir de en yakın arkadaşın olunca...

• İntikamını al :))

0|0
    0|0
  • bu senin kararın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bişy yapma allah verr o fesat ın cezasını

1|0
    0|0
  • Kafana takmaya değmez

1|0