Bu site de size de kötü hissettiren oluyor mu?

Mesela yorum yaptığınız bir soru da herhangi bir kıza şaka anlamında kaba Davranmadan ve abartmadan takıldığınız da hemen sapık damgası vuran oluyor mu?
Bana dün birisi böyle yaptı gerçekten kötü hissettim. Gereksiz şeyler söyledi. Ama haketmedim, sonuna da;
"Yemiyoruz artık taktik değiştirmesi lazım" diye ekledi küstahça..
Bir de başka bir kız bana mesaj yazdı, konuşurken profil resmi yoktu ve seni görebilir miyim dedim fotoğraf anlamında, hemen pis sapık dedi.
Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
15gün Gizli üye yaş (18-24) tam bir kevaşesin, sen tam bir ucuz or*ospusun sen bizim gibilere zaten bakamazsın bizim paramız yok. Sen paraya verenlerdensin. Senin gibi kadının yavşağı erkeğin or*ospusundan daha da tehlikeli. Öyle asagiliksin. Yazık

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Normali var mı ki

0|1
    0|0
    • 15gün

Biz de sizin hepinize or*spu gözüyle bakalım hepinize küfür edip duralım o zamn? Siz de var mı normal?

• 13gün

Şaşırttın tişikkir idirim ♥

• 13gün

rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• hayır , bu tür durumlara izin vermıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hata sende 1. yapılan yorumlara iyi veya kötü cevaplamayın. 2. Fotoğraf istemen çok tuhaf. Ne kadar masumlaştırmışsın. Cidden yemiyoruz bu taktikleri.

0|0
    0|1
    • 15gün

Kız bana yazdı mesajı ve profil resmi yoktu, bunu ondan talep etmem beni sapık yapmaz anlıyor musun? Fotoğraf vermek istemiyorum diyebilirdi, "pis sapık" nedir ya.

• 15gün

vermez. azıcık yüreği olsa gizliden yazmazdı.

• 15gün

@stazsek kapa çeneni yorumlarımın altına yorum yapan siz gidecek ben öyle mi? Az çenenizi tutun abazalık yapmadan iki dakika adam gibi durun pislik abazalar. Sapık oldugunu ifşa etti pislik. Defolun gidin başka yerde takılın bahsettiğin kişi değilim yavsağiz demiyorlarda gülüp eğlenelim diyor. Soran senin yüreğin olsa gizliden yazmazsin pis sapık. Ben gizliden yazıyorum cünkü sizin gibi sapiklarin buna da cevap vereceğini biliyorum. Allahin pislikleri kimmiş miyiz pesimizde 4 donuyorsunuz siz kimsiniz salaklarr 😄😄 ders calisiyordum yeni gordum pisliksiniz. Sizin gibi abazalarada asla bakmayiz

• bazen kötü hissettiğim oluyor ama bazen.

0|1
    0|0
    • 15gün

Ben de de bazen oluyor ve kızlar önyargılı yaklaşıp hemn sapık damgasını vuruyor. Bişey söylerken karşındaki insanın da kirilabilecegini unutuyorlar. haketmedigi halde karşısındaki insana küstahça hareket edip üzüyorlar. sonra da erkeklerin hepsine abaza diyorlar.

• 15gün

Önyargi gerçekten kötü, ve ayrımcılık yapanlar da oyle.

• 15gün

bencede.

• Oluyor özelliklede görüş belirtirken hiç saygıları yok

0|1
    0|0
  • yooo burda yazanı hic sallamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• neden takıyorsun ki seni tanımıyor bile boşver

0|1
    0|0
    • 15gün

işin kötü tarafı da bu zaten, tanımıyor ama sanki dünyanın en kötü insaniymisim gibi hissettiriyor.

• 15gün

😂😂

• 15gün

Az sonra beni de engeller

Yükleniyor...