Dava edeyim mi?

İnternette bir forum sitesinde kaydim var 4 senedir hergun giriyorum bir tane sahis beni tehtit etmeye basladi sana sunu yaparim bunu yaparim moda sikayetbettim ip adresini degistirip tekrar geliyormus bende dava acmaya karar verdim hakaretten dolayi hakaretlerin tehtitlerin fotografini cektim aileme acikladim babam ustume yurudu sen bu ailenin yuz karasisin bir daha pc ye oturma falan diye neye ugradigimi sasirdim anneme soyledim intten birine dava acilirmi diye bana bagirdi ogretmen olan ablam kavga ettik en sonunda. Sac bas birbirimizi yolduk benim sorum bu internetteki sahisibdava edeyimmi etmeyeyimmi benim resimlerime kadar ulasiyor yorumlariniz icin tesekkur ederim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ugrastigina degmez bir muddet hesabini disariya komple kapat en sonunda pes edip gidecektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki et. Kusura bakma da ailen baya cahil galiba. O ailenin yüz karası olan sen değil seni her daim koruması gerektiğini kavrayamayan baban.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Dava et uğraşma bugün gidip hemen bir avukatla görüş

1|0
    0|0
    • 11gün

Dava açtığında çok uğraşcakmışsın gibi görünür ama çok zor değil bugün gidip konuş bir avukatla

• 11gün

Sordugum soruya cevap verdigin icin tesekkur ederim

• Şu an gülmekten yazamıyorum 😂 Benim hikayeye benziyor bu, etmelisin 😂😂😂

0|0
    1|0
  • Face adresine ulaşıyor demek şifreni biliyor demektir.. peki değiştiremiyormusun artık yani elemi geçirdi?
    durduk yere neden bulaştı bu sana?

0|0
    0|0
    • 11gün

Bircok kisininkini calmis sonra caldim hicbirsey yapamazsiniz bana diyerekten egleniyor face adresimi komple kapattim bulasmasinin nedeni hesabimin eski olmasi soyledi

• 11gün

Bazı şeyleri ailelerin bilmemesi çok daha iyi baksana yok yere neler yaşamışsın :(
      en başında burdan sorsan daha çok yardımcı olurdu..

• 11gün

Hesabim faceme bagliydi facemi kapatinca acamadim burdaki hesabimi yoksa sorardim yeni eposta acip acabildim

• etme çık forumdan olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Et la

1|0
    0|0
  • İnternet ortamına boy boy resimlerinizi koymanızın cazası işte ailenizle bile karşı karşıya gelmişsiniz bu sadece sizin için geçerli değil bütün kızlar için geçerli.

1|0
    0|0
    • 11gün

Facebook adresime olasiyor eminim sende boy boy fotograflarin vardir

• 11gün

Ben fotograflarimi istedigim gibi internet ortaminda paylasmakta ozgurum bu konu sizi hic ilgilendirmez ve bu konu hakkinda size yorum yapma hakki verdigimi dusunmuyorum iyi hunler

• 11gün

ozaman ne halin varsa gör iyi günler...

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçüksün daha, büyüdükçe saçma sapan işlerle uğraştığını anlarsın.

0|0
    0|0
    • 11gün

Dava edeyimmi etmeyimmi diye sormusum sorumun disina cikmaksam sevinirim

• 11gün

Et edebiliyorsan dicem :D ama edemezsin, bir karış aklınla...
      Önce aileni ezmen gerek diycem ama onlar seni ezer.
      Böyle işlerle vakit harcayacağına derslerine çalış..

• 11gün

Okulum bitti ve bir iste calisiyorum hakaret etmezseniz sevinirim tesekkurler

• merhaba benimde başıma buna benzer birşey gelmişti 1 sene sonra çıkmştı sonucu... eğer kişiyi tanımıyosan panik yapmana ve korkmana gerek yok uğraşma engelle

0|0
    0|0
    • 11gün

Engelledim 30 tane hesap acti hepsinide usenmeden engelledim arkadaslarimi tacize basladi

• 11gün

o zaman seni çok yakından tanıyan biridir insan tanımadığı birinle bu kadar sene uğraşmaz. o zaman mahkemeye ver kafan rahat olsun arkaşım

Yükleniyor...