Sosyal medya sitesinde tanımadığınız birisine neden mesaj atarsınız?

Tanımadığınız kişinin profilindeki resmine göre mi mesaj atarsınız yoksa yaptığı yorumlar ve paylaşımlarından dolayı mı konuşmak istiyorsunuz? Ya da ben asla mesajlaşmam diyenlerden misiniz?Sosyal medya sitesinde tanımadığınız birisine neden mesaj atarsınız??

0|1
99|52

En İyi Kız Görüşü

• Meraktan yaptığı paylaşımlar güzel ama acaba karakteride güzelmi diye merak ederim ya da gizemli birisiyse de atarım zor bişey değil yani tabi bundan dolayı çok rezil olmuşluğum var ama olsun sonradan pişman olucağınıza atmak istiyorsanız atın en kötü ne olabilir

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 98

• Sevgilim olmasaydı akıllı olduğunu düşündüğüm insanlarla tanışmak için yazabilirdim ama sevgilim olduğu için böyle bir şey yapmıyorum. Gerçi benim için bu "ayıp" bir şey değil ama sevgilim rahatsız olduğu için ve bunu yapmak da benim için bir "gereklilik" olmadığı için yapmıyorum.
    -Gecen bol olsun.-

0|1
    0|0
  • Ben şu zamana kadar fotoğrafa göre hiç yorum yapmadım. Soruları okurum, ona göre en uygun yorumu yapmaya çalışırım.

0|1
    0|0
  • Fikirleri, yazdığı yorumlar vs benim tarzıma hitap ediyorsa, uyumluysa nasıl biri diye merak ederim, profil resmi olmaz sadece yani belki profili iyi karakteri kötüdür? İkisi bir arada daha iyi

0|1
    0|0
  • Mesaj atmam genelde bana atarlar:)

0|2
    0|0
  • valla insanları tanımak için yüz yüze gelmeye gerek yok artık vakit değerli dolayısı ile sosyal mecraları herkez gibi kullanıyoruz

0|1
    0|0
  • ben atmıyorum kimseye

0|1
    0|0
  • Asla atmam ne mesajı atabilirsin ki hem 😕

0|1
    0|0
  • Kimseye mesaj atmadım. Eğerki mesaj atacak olursam yaptığı yorumlara göre olur bu. Buraya yapılan yorumlar insanın kendini yansıttığını düşünüyorum baya bir yorumlarını takip ederim öyle atarım.

0|1
    0|0
  • Yorum yazar. fikirlerimi paylaşırım sadece tanımadım insanın sadece sorusuna cevap yazarım o da KS. de.

0|1
    0|0
  • sanırım tanımadığım insanlarla konuşmak daha rahatlatıcı oluyor birbirinizi tanımıyorsunuz gerçek hayatta yok aynı şehirde bile değilsiniz rahatça her istediğini yapabilirsin ve paylaşabilirsin birinize alışınca da dertlere ortak sevinçler ortak olursunuz güzel bir şey bu. yaptığı yorumlara gire atmak tercihim gerçi ben atmıyorum çoğunlukla bana mesaj geliyor

0|1
    0|0
  • profil resmine bakarak.

0|1
    0|0
  • kolay kolay mesaj atmam ama görüşleri dikkatimi çektiyse yazabilirim

0|1
    1|0
  • Yaptığı yorum ve paylaşımlara gore.

0|1
    0|0
  • Hiç yapmadım öyle bir şey.

0|1
    0|0
  • Mesajlaşmam ben. İş için birine facebook'tan mesaj atmıştım gereğini yapın diye.

0|1
    0|0
  • Kimseye mesaj atmadım bir kişi haric. O da kız zaten. Aynı kaderi yaşadığımız için ara sıra dertleşiyoruz. Ayrıca yorumlarını beğendiğim birine de neden mesaj atayım ki. Takip etmekle yetinirim

0|1
    0|0
  • bılmem kesin tıpını begenıp yazmıslıgm oldu

1|0
    0|1
  • yaptigi yorumlardan paylasimlardan gorurum bir sure izlerim onu sonra ayni yorumda onu etiketler konjsmaya calisirim. d guzellik ne ya kalbi bozuk olmasin

0|1
    0|0
  • kimseye mesaj atmam.

0|1
    0|0
  • Ben kimseye mesaj atmam. Arada yazanlara cevap veriyorum
    Sıkıntıdan
    Şu ara Onur'da yapmıyorum. Herkesin göreceği yerlerde konuşur giderim

0|1
    0|0
  • Ben atmam

0|1
    0|0
  • tanimadgn birisine mesj atmak nasl olur oyle canin sklirki is ararsin kendine o zamanlar herseyi bile yapablir insan

1|1
    0|0
  • bilmem hiç denemedim

0|1
    0|0
  • Ben asla mesaj atmam.

0|1
    0|0
  • twitch'de canlı yayında görüşlerini, esprilerini vb. beğendiğim herkese bodoslama selam yazıyorum :D

0|1
    0|0
  • Hiç atmadım.
    Atarsam yorumlarına göre atarım ama atmam yani 😂

0|1
    0|0
  • Durup dururken kimseye mesaj atmam.

0|2
    0|0
  • Bu durum aslında ınsandan ınsana degısır. Genel olarak ıyı nıyetlı ınsanlar azaldıgı ıcın ben kendım yazmaya cesaret etmıyorum. Ama bana yazanlara da onyargı ıle yaklasmak ıstemedıgımden bazen cevap verıyorum.

0|1
    0|0
  • Ben atmam mesaj gerek duymuyorum yani banane paylaşımından ya da tanışmak saçma

0|1
    0|1
  • Mesaj atmam icin beni ilgilendiren bir mevzunun olması lazım...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    68

Erkekler Ne Diyor 52

• Yani bana mesaj atmayan kişiye hiç bir zaman her hangi bir maksatla mesaj atmadım.. Attıklarım ise bilgilendirmek için attıklarımdır..

0|1
    0|0
  • Yorumlarını okuyorum, tatlı, komik geliyor. :D Eğlenceli, değişik kişilikleri severim. Onlara atabilirim, yoksa kimseye yazmıyorum. :D

0|1
    0|0
  • Kolay kolay asla atmam. Ama eğer bir kıza atarsam muhtemelen dürüstlüğünden ya da gözlerinden dolayı atarım. Ama bir erkekse kesin benim kafamdan biridir😄😄

0|1
    0|0
  • Farklı durumlar söz konusudur
    #profil resmi tanıdığınız birine çok benziyordu onun tanıdığınız kişiyle karşılaştırmak için olabilir bu durumda sevinçle arkadaşınıza "... senin ikizini buldum aynı sen!"
    #üniversiteyede sınav haftasidir sadece ismini duyduğunuz gördüğünüz ama tanımadığınız birinden not isteme durumu olabilir
    #kız ya da erkek olsun profilini görünce onu çok begenmissinizdir bunu bahane ederek mesaj atmissinizdir
    #bir sayfada satacağı bir kitap cep telefonu.. vs ürünü paylaşmıştır onun pazarlığını yapmak için mesaj atmissinizdir
    #yaptığı bir yorumu gördünüz bu sizi oldukça etkilemiş hiç bir neden yokken onu tebrik etmek için mesaj gondermissinizdir
    #gezinirken ben buna kıl oldum biraz takılayım bahanesiyle olabilir
    ...
    ...
    Hoca geldi derse girmem lazım devamını yazamam tahmin edin artık😀😀

0|0
    0|0
  • Değil Tanımadığım birisine yeni tanımaya çalıştığım birisine bile mesaj atmaya çekinirim

0|1
    0|0
  • Yaptıgı yorumlara göre. Benim düşüncemin zıttıysa zaten benden uzak olsun.

0|1
    0|0
  • Genelde görüşlerini beğendiğim kişilerle tanışmaya çalışırım.
    Tipe göre kimseye yanaşmam pek..
    Çünkü tipi hoşuma giden insanla iki kelam edince sıçıp batırıyor.. Üstü kıyak içi kelek çıkıyor onların..

0|1
    0|0
  • Ben atarım atıyorum da. Çünkü bu dünyada herkes kötü ve kötü niyetli değil. Ayrıca beni yaratan Rabbim onu da yarattı. Yaratılanı seviyorum yaratandan ötürü.

0|1
    0|0
  • ben tanımadıgım kışılere asla mesaj atmadım atmamda cunku benım buna hakkım yok dıye duşunuyorum

0|1
    0|0
  • Asla diye birşey yok. Valla mesaj atarsam hem profili için hem yorumlari için atarim :)

0|1
    0|0
  • Yaptığı yorum bana bir şey kattıysa iletişime geçebilirim.

0|1
    0|0
  • valla ben kaynatmak için mesaj atarım attığım kişileri de mesajların dan analiz eder öyle atarım öyle herkse yazmam

0|1
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • Yorumları çok dikkatimi çekerse atarım. Gerçi şuana kadar kimseye atmadım 😄

0|1
    0|0
  • Farklı insanlarla tanışmak için

0|1
    0|0
  • Bazen güzel olmasını ve yorumunu ya da yazısını beğenmişimdir, o anki ruh halim olabilir, canım sıkıldığı için ya da görüş almak için... yani tamamen o anki ruh halime göre.

0|1
    0|0
  • Tanışmak için atarım bazen

0|1
    0|0
  • tbiki yorum dsunce görus wsws

0|1
    0|0
  • Bazıları yeminli gibi atmam diyor sanki atarlarsa günaha girerler. Yaptığı paylaşım hoşuma giderse atabilirim

0|1
    0|0
  • Tipe göre yazıyorlar.

0|1
    0|0
  • Çok çok nadir atarım. Konuşulur kapanır o da.

0|1
    0|0
  • Kımseye mesaj atmışlığım yok

0|1
    0|0
  • Ya bir işim vardır ya da tanışmak istemişimdir

0|1
    0|0
  • Bence mantıklı sosyal medyadan da arkadaşlık kurulabilir aynı fikir ve düşüncelere sahipsen bu da bir araç sonuçta

0|1
    0|0
    • 14gün

Pek saglikli degil. Bir kadinla konusuyordum c2 de boyle iyi hos dusunceler uyusuyordu ama sahiplenmeye basladi sogudum. Kiskaniyormus buraya girmeme baskasiyla konusamazmisim noluyoruz sevgili deiliz bir sey degiliz iki konustuk diye nedir bu yani sanaldan sahiplenme

• 14gün

O baya tribe girmiş bende 2 yıllık bir ilişkinin ardından senle aynı fikri paylaşıyorum yöntemler farklı olsada mantık ve kafa hep aynı

• 14gün

Yok yani küçücük bir ilgiden aşık olmuşum algısını nasıl yaratıyor kadınlar anlamıyorum. Ne kadar meraklılar sahiplenmeye ya! Kendi şehirlerinde erkek mi kalmamış ki sanaldaki birisinin hayatını sahipleniyorsun. Sanki dinleyeceğim onu! Kadınlardan tiksindim iyice.

• atmamaya calisirim

0|1
    0|0
  • kimseye mesaj atmam ben

0|1
    0|0
  • Tanimiyorsam atmam.

0|1
    0|0
  • Fikirlerini veya kendisini beğenirsem mesaj atarım.

0|1
    0|0
  • Tombulmusun diye sorarım en fazla.

0|1
    0|0
  • Tanimiyorsan tanismak istemisimdir

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    22
Yükleniyor...