Erkekler neden dipçik gibi pantolon giyiyor?

Geçenlerde yolda yürüyorum. Benim boylarımda, ince yapılı, sacları hafif uzun ve altinda tayt gibi pantolon, üzeribe deri ceket giymis biri vardı. Ben kız zannettim. Suratını yana doğru bir çevirdi aman yarebbiii! Sakalları vardı? Arkadaşlar bu ilk değil, eminim sonda değil.

Çok havalı filan mı sanıyorsunuz kendinizi o daracık ve kısa paçalı pantolonun içinde!

Berbat görünmüyor mu?

0|0
7|15

Erkekler Ne Diyor 15

• :D berbat görünüyorlar ama birilerinin bu tiplere böyle giyinmenin yakışmadığını söylemesi lazım :D
    bu şeklede onları kızlar sokuyor :D

0|0
    0|0
  • Evet bu konuda sana katılıyorum... Biraz delikanlı olur insan... Öyle kız gibi giyinen gördüğüm zaman genellikle yumuşak olduklarını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Herkes dar giyiyo bende anlamadim. İnce bacaklarini belli etmek biraz garip olmali. Genelde ergenler giyiyor

0|0
    0|0
  • Valla durum şu ki; bende skinny kalıp pantolon giyerim ama bacağıma kıçıma başıma yapışmaz, bacaklarım çok ince olduğu için, boru paça giyince, emanet gibi duruyor sevmiyorum onun yerine çok yapışmayan skinny pantolonlar tercihim, ha kısa paçada asla giymem. Sorduğun soruda haklısın dediğin tipleri biliyorum, italyan tarzı olacağız diye afbuyur güzel kardeşim gibi geziyolar 😂😂

0|0
    0|0
  • ben gymiiyorum

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak söylüyorum iğrenç duruyorlar bir şey zannediyorlar kendilerini aslında konu şu kişilikleriyle dikkat çekemeyenler kıyafetleriyle dikkat çekmek istiyor

0|0
    0|0
  • Ben hiç denk gelmedim o yüzden bilemicem.

0|0
    0|0
  • Evet berbat

0|0
    0|0
  • çünkü onlar tumbrik boy

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum o görüntüyü.

0|0
    0|0
  • Tikiyiz kanka 😂😛

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • el atip bakaydin seyine erkekmi degilmi

0|0
    0|0
  • onlar erkek değiller canım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yakışana yakışıyor ama herkes giymesin be kardeşim. Kadınlardaki tayt olayı gibi vucuduna güvenen giysin dolgun bacaklar güzel bir kalçaya yakışıyor dar pantolon tayt gibi olmamak şartıyla fakat diğerleri cııık. İnsan erkek olsun kadın olsun vucudunu tanıyıp ona göre giyinmeli yoksa cidden berbat

0|0
    0|0
  • Bazılarına yakışıyor be öyle deme 😅

0|0
    0|0
  • Belki erkek gibi hissetmiyordur ne var bunda

0|0
    0|0
    • 15gün

Erkek hissetmiyorsa sakal ne alaka

• 15gün

Genelde bisekseuel erkekler sakal kesmez zaten :) gaylerde genelde kesmez. mesela kerimcan durmaz gibi

• bazı erkeklere berbat. bazılarına taş *-*

0|0
    0|0
  • Yani şimdi birazcık katılıyorum sana ama herkesin kendi tarzı saygı duymak lazim

0|0
    0|0
  • Fazla dar olmadığı sürece skinny jean yakışıyor bence..

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin dar pantolon giymez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...