Sohbet yetenegim yok neler yapabilirim çok kotu bunalimdayim?

Merhaba arkadaslar benimbi derdim var artik nasil bir dert anlatamam sohbetim kotu ki üniversitedeyim birisi bisey anlatiyo ben hii evet gercektenmi diyorum ama karsimdaki e dogruduzgun bisey diyemiyorum cok kasintiyim herkesle arkadas olmak istiyorum ama konuscak konu bulamiyom konuyu aciyom bu seferde ilerletemiyom cok arkadasim oldu ama dogruduzgu sohbet ettiklerim az eksiklerimin farkindayim genelkultur ki biraz bilgim var ama hafizam cok kotu anlattiklari herseyi biliyom ama sonradan dusuyo jeton sonra kasinti duruyorum kendimi cok kasiyorum konusurken de otururken de yolda giderken bana selam vermiyolar ben vermedikçe o da sinirimi bozuyo hep ben mi vercem selam ya selam verince biri kendimi iyi hissediyom bir kac kisiyle de cok samimiyiz çok micmiciz ama bir kiz var onun yuzunden arkadaslarim benden soguyor cunki onda sohbet var ben her ortamda sohbetim olsun keske olsada birazda o konussa denen biri olmak istiyorum kendime neler katabilirim bu arada guler yuzluyum de yani sohbet icin olacak hersey var bir konu bide relaxlik eksik

Güncellemeler:
Sorunlari çozdum yavas yavas uzunca bir dusundum bende dikkat problemi var insanlarin anlattiklarina odaklanamiyorum
Ve karsi taraf kirilmasin diye ona bisey diyemiyorum bana zit gideb bir konu olsa bile onu onayliuorum olabilir normal falan diye kimseye olumsuz yorum edemiyorum
Birde hafizam berbat cok iyi bildigim konulari konusamiyorum aklima gelmiyor
Problemlerimi en kisa zamanda cozucem herkesten cok teşekkür ederim

0|0
012

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...