Sohbet yetenegim yok neler yapabilirim çok kotu bunalimdayim?

Merhaba arkadaslar benimbi derdim var artik nasil bir dert anlatamam sohbetim kotu ki üniversitedeyim birisi bisey anlatiyo ben hii evet gercektenmi diyorum ama karsimdaki e dogruduzgun bisey diyemiyorum cok kasintiyim herkesle arkadas olmak istiyorum ama konuscak konu bulamiyom konuyu aciyom bu seferde ilerletemiyom cok arkadasim oldu ama dogruduzgu sohbet ettiklerim az eksiklerimin farkindayim genelkultur ki biraz bilgim var ama hafizam cok kotu anlattiklari herseyi biliyom ama sonradan dusuyo jeton sonra kasinti duruyorum kendimi cok kasiyorum konusurken de otururken de yolda giderken bana selam vermiyolar ben vermedikçe o da sinirimi bozuyo hep ben mi vercem selam ya selam verince biri kendimi iyi hissediyom bir kac kisiyle de cok samimiyiz çok micmiciz ama bir kiz var onun yuzunden arkadaslarim benden soguyor cunki onda sohbet var ben her ortamda sohbetim olsun keske olsada birazda o konussa denen biri olmak istiyorum kendime neler katabilirim bu arada guler yuzluyum de yani sohbet icin olacak hersey var bir konu bide relaxlik eksik

Güncellemeler:
11gün Sorunlari çozdum yavas yavas uzunca bir dusundum bende dikkat problemi var insanlarin anlattiklarina odaklanamiyorum
Ve karsi taraf kirilmasin diye ona bisey diyemiyorum bana zit gideb bir konu olsa bile onu onayliuorum olabilir normal falan diye kimseye olumsuz yorum edemiyorum
Birde hafizam berbat cok iyi bildigim konulari konusamiyorum aklima gelmiyor
Problemlerimi en kisa zamanda cozucem herkesten cok teşekkür ederim

0|0
0|12

Erkekler Ne Diyor 12

• nasıl konu bulamıyosun be en kötü soru falan sor şu sınavda naptın şu dersi anlıyo musun şu çocuk çok güzel giyinmemis mi ne bileyim sana yakın biriyse özel hayatınız falan

0|0
    0|0
    • 11gün

Onlari zaten yapiyorum ama bir yerden sonra onlar konusulmuyor bayiyo insani

• 11gün

devlet meseleleri konuscak haliniz yok yani elinizde olan onlar:d

• Olaylari akisina birak ;-) Agirbasli olmak en iyisi birak onlar gelip konussun onlar kinu bulsun ben erkek halimle bile bunu yapiyorum onemseme bunlari o kadar bende Şu an universite okuyorum

0|0
    0|0
    • 11gün

Gelip bulmuyolar ki arada geliyolar ben gidip konusuyorum bide ben insanlara surekli selam veriyorum arkadaslarim erkekler yanlis anlar falan diyolar ben sadece iyi niyetle yapiyodim artik onu da yapamiyorum

• 11gün

sabret bence. boyle davranarak cok olumlu seyler duydum ve boyle davrananlarda daha ustun olmustur genede sen bilirsin. tercublerime dayanarak konusuyorum

• iyi takıl güzel giyin ne bileyim tek başına biraz özlet kendini yeni bişeyler bul mesela oyunlargüncel şeyler tek başına eğlen hyayatı yaşa ki bunda ne var lan bu akdar iyi mutlu diyip merak edip seni çözmeye çalıssınlar :)

0|0
    0|0
    • 11gün

ZAten mutlu biriyim ama kimsenin oyle dusundugunu sanmiyorum ama arkadaslarim olmayinca cok kotu hissediyorum suratim dusuyo zaten iyi de giyiniyorum

• 11gün

kendine göre birilerini b ul hhep ay şu çocuk çok iyi onu elime almam lazım bu tarz bu şey falan seçici olma tanı bak sonra seç

• ozguven eksikligi bir seyden yüksünüyorsun cocuklugunda ya da sonraki donemde biraz ezilmissin o yuzden kasintisin o sorunu coz

0|0
    0|0
    • 11gün

O vardi ama o konuda cok takmiyorum kilomla dalga gectiler cok guzel veriyorum kilolaeimi ki dalga gecilcekte bir kilo degildi laf olsun diye taktilar yuzumde tuy cikiyodu onlardan da kurtuldum artik hic kendimi kotu hissettigim bisey yok ya bilmiyorum neyin kafasini yaziyorum sadece kendimi cok kasiyorum

• 11gün

Saol kardeşim dinlerim oyle yaparim teşekkürler

• Iste onlarida tamamlarsan super olursun

0|0
    0|0
  • kitap oku bol bol insanların hoşlandığı şeylerden konuş

0|0
    0|0
    • 11gün

Ya oyle yapiyorum ama o zaman sohbet olmuyor ki ben de sohbetten keyif almak istiykeum

• 11gün

Evet bir donem bunalima girmistim ayni sebepten bir daha girmek istemiyorum

• 11gün

ya bence onu çöz daha kolay olur senin için sanırım hala izleri var sende

• Gündemi takip et, kitap gazete mizah ve diğer güncel dergileri oku ki konuşacak bişeylerin olsun. Bol bol oku insanların içine karış. Herkesten mutlaka öğreneceğin bişeyler çıkar.

0|0
    0|0
  • anlatmak isterseniz dinlerim hanımefendi

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları oku

0|0
    0|0
  • sal ver gitsin boş ver saçmala açılır konu ve sohbet :D

0|0
    0|0
  • Aynı şey bende de var konuşurken bir konuda bildiklerimi söyleyemıyorum bazı arkadaşların öZgüven eksikliği demiş muhtemelen haklılar. Bende ünv okuyorum bir ortama girince birisi bişey anlatınca konuşamıyorum biraz konuşup susuyorum karşı taraf ister istemez sıkılıyor tabi bende sıkılıyorum.

0|0
    0|0
  • Rahat davran, sohbet kuracam diye zorlama kendini. Az konuşmak boş konuşmaktan iyidir. Az konuşanın lafı sözü kıymetli olur, hiç kendini değiştirmeye çalışma

0|0
    0|0
    • 11gün

Ya oyle ama insanda konusmayinca da bos bir insanmisim gibi hissediyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...