Bir Türk neden Türk Bayrağını temsil eden bir takımı Avrupa maçlarında desteklemez kötülüğünü ister?

Bu kafada çok insan var bir türlü anlayamıyorum... 😤

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• şeytanın avukatlığı bana kalsın ama çok abartıyorsunuz böyle durumlarda. vatanını satana hain derler. o da ayrı bir mevzu değinmeme gerek yok.. fenerin avrupa galibiyetine sevinen bir gsli olamaz. aynı şekilde gsnin galibiyetine sevinen bir fbli de olamaz. ki varsa kesin yalan söylüyordur. laf olsun torba dolsun işleri. fanatiklikten sıyrılmış, ayrıca çok aşmış bir sporsever olması lazım insanın ama alayınız öyle değilsinizdir büyük ihtimal. sallıyor işte herkes bol keseden.

he ama böyle fanatiklik olacağına, millet yalana başvursun bence. yalandan sevinsin, üzülsünler. rezil bir futbol kültürümüz var. başımızda kabadayılar var. bize yalan şart maalesef.

0|0
    0|0
    • Vatan haini diye bir şey demedi kimse zorla kimse kimseyi destekletemez zaten herkes özgür ama bjk gs fb fark etmez kim temsil ediyorsa etsin kazandığında ülke puanımız artıyor ve daha çok takım Avrupa da oynama hakkı kazanıyor sonuçta ülkemiz temsil ediliyor

• ya aga yalan söylüyorlar. içlerinden gelen bu değil.

• Ben vatandaştan umutluyum bu ülke güzel günler görecek inşallah

Kızlar Ne Diyor 1

• Fransada da çok Türk var deniliyor da Hdp tüm "Türkleri (!)" mitinginde toplanıştı.
    Arkadaşlar , Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı olan herkesi Türk sanmaktan vazgeçin. Bunun Arap'ı var Ermenisi var, Kürtü var...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• salak insanlar

0|1
    0|0
  • Çünkü birlik yok takım milliyetçileri olmuşlar

0|2
    0|0
    • Alma hatun denilen faşist nedir sendeki insan düşmanlığı kim olursa olsun yaşamaya hakkı var gelip de boşa konuşma

• Aşırı fanatizm beyin yakar da ondan.

0|0
    0|0
  • klasik insan çekememezliği.

0|0
    0|0
  • Klasik Fenerbahçe mantığı

0|0
    0|2
    • bunu derken sen de Fenerbahçe yi disladin bir farkın kalmadi o tiplerdensin

• @mecnunist yahu kendini haklı çıkarmak için karşındakine sende o tiplerdensin diyerek çamur atmaya gerek yok.
      Evet sevmiyorum sevmek zorunda değilim. Yine söylüyorum Avrupa maçlarında bayrağım için destekliyorum.

Yükleniyor...